Hydra Roketatarı Elde Etmek

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve sct664 tarafından 7 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sct664

sct664 User

arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır full değilim, 23 Pro lazerim var 8 iris 1 zeusum var x1 hasarım desteksiz 8-9k arası değişiyor hydra roketatarı yapmak istiyorum fakat parçaları tam olarak nereden elde edebileceğimi bilmiyorum, bilgisi olan biri parçaları bu seviye bir gemiyle ayrı ayrı nereden hızlı bir şekilde elde edebileceğimi yazabilir mi?

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Hydra için gekeren parçalar;
    Hydra
    300x Indoctrine Oil
    2.400x Bölünme
    4.800x Tetrathrin
    500x Hydra Alaşımı
    1x HST-02
    +%9,5 Roketatar Hasarı Artışı (20. Seviyede)
    +%30 DP, +%25 kalkan (değişmez)
    4 saniye bekleme süresi
    5 roket kapasitesi
    İndoctrine Oil;
    Karantina kapısından, savaş bileti anahtar takasından ve galaksi kapısı bonus ödüllerinden (salı, çarşamba ve perşembe günleri) elde edebilirsiniz.

Bölünme Kristali;
    Galaksi kapılarından ve savaş bileti anahtar takasından elde edilebilir.

Tetrathrin;
    Karantina kapısı, sevkiyat(R serisi robotları tavisye ederim), savaş bileti anahtar takası ve uber korsanlardan elde edebilirsiniz.

Hydra alaşımı;
    Sadece sevkiyat üzerinden elde edilebilir(H serisi tavsiyemdir).

İyi forumlar.

3. sct664

sct664 User

çok teşekkür ederim, konuyu kilitleyebilirsiniz.

4. _Blade_

_Blade_ Guest

Rica ederim, isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir. Bu arada eklemeyi unutmuşum şu anda devam etmekte olan VIP tüccar takası üzerinden de Tetrathrin ve bölünme kristali alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.