Öneri I-Oil Kuiper Kapısına Ödül Olarak Eklensin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ferteasde1 tarafından 8 Mart 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Eklensin mi ?

1. Evet

oy sayısı 24
    100,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ferteasde1

ferteasde1 User

Arkadaşlar bildiğiniz üzere kuiper kapısının şansa bağlı olarak verdiği 200.000 uridium ödülü kaldırıldı bunun sonucunda neredeyse kimse kuiper yapmamaya başladı benim önerim kuiper kapısına şansa bağlı olarak 25 Oil ödül olarak eklenmesi olacaktır.
    Destekleriniz için teşekkürler.

2. Tek espirisi 200k idi onu da kaldırdılar, sizin dediğinizi gibi oil vs. ek ödül gelmeli ya da 200k uri ödülü geri getirilmeli.

Son düzenlenen: 8 Mart 2022
  3. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne eklemiş bulunmaktayım. Gerekli oy çokluğu gelirse raporlarımıza ekleyip merkez ekibe yollayacağız.

Saygılarımla,

Amiral34.

4. Yok daha neler, kuiper 200.000 ödülü de mi kaldırıldı? :eek:

5. Evet maalesef, benim de gizli kozum olan 200k uri olayı kalktı, artık 200k yerine 10k uri geliyor ve şansa bağlı olarak 2 hibrit işleyici, 2 mikrotransistör, pet tp desteği, pet lazeri veya pet kalkanı düşebiliyor, pet ekipmanı düşecek mi diye 4 sefer yapmıştım geçen hafta 2 tanesinden pet tp desteği, 1 tanesinden 2 hibrit işleyici 1 tanesinden de boş çıktı, eğer gelen pet lazeri ve pet kalkanı çifte ödülden etkileniyorsa yapmaya değer olabilir.

6. E resmen bu kapıyı çöp etmişler. Adam o kadar cephane harcayacak ama buna değmeyecek bile. 200.000 uri geldiğinde seviniyorduk. Onu da batırmışlar.

En azından indoctrine oil, rinuks veya b03-bu prometheus lazerlerinden düşse bir işe yarasa. Cidden komik ödüller.

7. ferteasde1

ferteasde1 User

kendi konumuza oy kullanabiliyormuyuz ?

8. Kapının bi albenisi yok şu an !

9. Amiral34

Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

Tabi ki oy kullanabilirsiniz. :) İlk destekçiniz kendiniz olun :)

Saygılarımla,

Amiral34.

ferteasde1 bunu beğendi.
  10. ferteasde1

ferteasde1 User

acaba yeterli oy miktarı kaçtır merak ediyorum.
    forumda pek aktiflik yokta 21 oy yeterlimidir?

Sayfayı Paylaş