IAC Kasma

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve [-UçanTeneke-] tarafından 5 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba!
    Lazer ve kalkanların seviyelerinin 20 ye kadar çıkarılması için önü açıldı lakin yükseltmememiz içinde maalesef elden gelen yapılıyor gibi. Şu anda parası çok olan seviye artırımına giderken sırf emek ve zaman harcayarak oynamaya çalışan oyuncuların önü nedense kapatılmış durumda. IAC kasmak için ebedi kapı yapılması gerekır denıyor o da belli seviyeden sonra uri vermediği için sırf zarar olmasına rağmen deli gibi kapı kastığımız halde IAC denen z... bir türlü düşmek veya çıkmak bilmiyor. Bu konuda acaba yönetimin yapmayı planladığı bir etkinlik veya başka bir çalışma var mı? Bu konuda bilgilendirme yapabilir misiniz?

2. syn teneke etkinliklereki biletleri kaçıramayın ltf. geçen etkinlikte 10x25.250 tane alabilirdiniz.sanırım bu her gelen etkinlikte olucak değerliyse kaçrmayın.orcus ve centriona yeterli modüller çıktıysa buna yönelin derim.onun haricinde edebi kapıdan 103 seviyeye geldiğinde 5-7 civarı düşüyor bu pek az bir rakam.

3. HellKeeper

HellKeeper User

Tşk ederim. Labirentten dediğiniz gibi müdülleri aldıktan sonra kalanla 50 tane alabildim malum diğer malzemeleride almıştım düşünmeden. Ama her seviyede çok fazla istediği için öyle bir iki etkinlikte gelecek IAC bizi kesmeyecek gibi.

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Şuan için bilgimiz dahilinde olan bir etkinlik bulunmamaktadır. Günlük giriş bonuslarından ve ebedi kapıdan toplanabilmektedir. Bu durumla ilgili bir değişme yaşanırsa bilgilendirmesi forum üzerinden yapılacaktır.

İyi forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  5. Evet ebedi kapıda 26.dalgayı geçtikten sonra hızlandırıcı edinme şansı da oluyor , büyük ihtimalle ilerledikçe daha çok hızlandırıcı veriyordur . Şayet ben 67.dalgada patladığımda yanlış hatırlamıyorsam 7 adet hızlandırıcı verdi . Çok önemli bir item olduğu için günlük girişlere bir miktar koymaya devam ederler , ve etkinliklerde hedef ödülü olarak da koymaya devam ederler diye düşünüyorum . Bu durumda bence asıl yönelmen gereken yer etkinlik hedefleri olmalı :rolleyes: