İade hakkı istiyorum.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PAİN tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PAİN

PAİN User

Ben 3.seviye radar protokolü yerine yanlışlıkla 3.seviye kargo protokolü aldım. Bir iade sözkonusu olabilir mi?

2. supporta yaz şansını dene belki iyi bir admine denk gelirsin değiştirir ama o iyi admine denk gelme şansın %10

3. %10 olsa yine iyi :)

Bugün nick'imi 05454545645 gibi bir şey yaptım chatte grup istedim pat diye 1 ay ban aldım.

Sebebi ise "Uygunsuz nick - Nick değişimi sonrası ticket atınız" arkadaşlara sordum böyle nickler yasaklanıyormuş.

Hemen mail attım yeni nick değiştim tekrar değiştirmem 2 gün olur banımı açar mısınız.2 gün geçince söz değiştireceğim dedim.

Fakat support bir insan ile değil sanki robot vardı hayır olmaz banınız haklı diyor :D

4. oben

oben User

bu şekilde telefon numarasını nick olarak yapıp gemi satılıktır mesajı veren uyanıklar var bu şekilde iletişim kurup satıyorlar..

Spinaci bunu beğendi.
  5. Bende yanlışlıkla kredili roket ince ayarı yapacağıma urili olanından 1000 tane yaptım supporta yazdım iade mümkün değil dediler senin içinde değişen birşey olmayacaktır.

6. hadi 1-2 kere serum cpu xl aldın diyelim kafan çok dalgın olmalı herhalde ki bu kadar cpu alabiliyon yanlışlıkla serum cpu alırken resmen 'bota' yani otomatiğe bağlamışsın kendini :D olsun serum cpu faydalıdır bende indirim çekip toptan aldım ucuza geliyor

7. alperennnn

alperennnn User

ismimi GAZİ MUSTAFA KEMAL yapmıstım zamanında oyle bişi di ismi de tam hatırlamıyorum aslında ve chate tek kelımelık bısı yazdıktan sonra 1 ay ban yedım chatten bunun uygunsuz oldugunu dusunen biri varsa .. bişi diyemiyorum artık acıkcası ve ciddi ciddi uygunsuz isimden ban yemıstım şimdi hatırladımda

8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

İadenin söz konusu olabileceğini sanmıyorum; Dilerseniz Support ile iletişime geçerek şansınızı deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. -Star-

-Star- User

Ema+kamu yapıp kaçtın diye nickini kopyalayıp söveceklere de koyarsın o iki noktayı. Gayette uygunsuz, başka pencereden bakmayı denersen tabi.

.Paradoks. bunu beğendi.
  10. alperennnn

alperennnn User

tr de oynadıgımı kım soyledı kı :) benım serverde chatta bırak turku yabancı bıle yok ses seda yok cogunluk cek cumhuriyeti

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Aldığınız chat cezasının açıklamasında da yazıldığı gibi chat ortamında M.K.Atatürk'e karşı yapılabilecek bir hakaret vb durumlara karşı alınmış bir önlemdir. Bu nedenle anlayış göstermenizi rica ediyorum.

İyi forumlar.