Geri bildirim İç Savaşların Bitmesi Gerek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 27 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

 1. Evet

  66,7%
 2. Hayır

  33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Oyunda ki en kötü ve en iğrenç durumlardan birisi iç savaş...

  Malumunuz iç savaşlarda klanlardan çıkıp saldıranlar veya dış şirket çağıran oyuncular mevcut. Klanlardan çıkıp savaşa dahil olanlar ise savaşta - ŞP vermekten başka bir işe yaramıyor.

  Bu konuda iç savaşların bitmesi gerektiğini ve tamamen savaşların şirketler arası olması gerektiği görüşündeyim bunun sebebi şu: DarkOrbit'in ana teması zaten EIC ,VRU ve MMO arasında yaşanan çekişmelere dayalı.

  Oyuna en çok zarar veren iç savaşlardır...

  Bundan dolayı yaratık çalma , cubikon mayınlama hatta ve hatta düşman şirketle beraber klandan çıkıp kendi haritasını düşman şirkete açma gibi bir ton durum oluşuyor.

  Dost ateşinin tamamen kesilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yada kendi şirketine ateş açıldığı zaman atış başına -şp yazılsın. Hasara göre şeref puanı düşürülsün.
   
  fenrir-cylonn bunu beğendi.
 2. _HmOk_

  _HmOk_ User

  Kesinlikle
   
 3. düşman geldiğinde;
  yardım için başka birilerinin yanına gittiğinde o kişi de vuruyor,
  gruptaki arkadaşın bile ittifak olduğu için çaresi kalıp yardım edemiyor, nitekim kendi düşmanı geldiğinde ittifak olmasa da yardım edesim gelmiyor,
  1-6 ya dadanmış botlar var 2-3 kez cubikona sıksan hemen başka bi şirket hesabı ile geliyorlar... şirketler arası bu denli ittifak çok sıkıntılı hale geldi. bence ilk vuruşu farklı şirket yapsa da kendi şirketinden biri vuruyorsa o da eksi yemeli, hatta artık şu gemi kesme olayını cubikon mantığına bağlamalılar, o kişiye vuran herkes o kişiyi öldürmüş gibi ödül veya eksi almalı... hiç değilse farklı şirketten oyuncu gelse dahi 1vs2 olmaz savaş. iç savaş konusunda pek bir şey diyemiyorum düşman klanlar olmalı aynı şirkette de.. kapanan bsgo da yoktu son oynadığımda dost ateşi çıldırdığın oyunculara dokunamıyordun kötü bir durumdu.
   
 4. Aery

  Aery Guest

  Merhaba,


  Bununla ilgili oyunda hali hazırda eksi şeref sistemi mevcuttur.Önerinizin yapılabilirliğinin olmaması nedeniyle konunuzu kilitleyerek arşive taşıyorum,
  şikayetiniz raporlarımıza eklenecektir.

  İyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ağustos 2019
  Minerva bunu beğendi.
 5. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Takım arkadaşımın cevabına ilaveten bölüm kuralları gereği aynı içerikli konuları kilitleyerek arşive taşıma yetkisine sahibiz. Çok şirketli klan sorunu ile alakalı daha önce oluşturulmuş buradaki ve buradaki konuları destek verebilirsiniz.
  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş