Ice metoroid

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ^^_POLAT_ALEMDAR_^^ tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ben ıce metoroidlerin nerede olduklarını bulamıyorum eskiden hep sabit bir noktada çıkıyorlardı şimdi çok değişmiş sabit bi noktası falan yokmu nasıl bulucaz ıce metoroidi yarım saatte sadece 1 tane görebildim

2. Belirli günlerde ve etkinlik günlerinde çıkar ve çıktığı yer belli değildir haritanın her yerinde çıkabilir ve dolaşır.

3. 1-3 de cok attılar bi ara karışmıştı ortalık :p

4. Her yerde spawnlanabilir (korsan haritaları hariç) sadece belirli günlerde çıkar ve kış aylarında cikma olasılığı diger aylardan daha fazladır

Haritada bulmanız biraz zor cunku sürekli dolaşır ama size yinde tuyo vereyim

Mini haritanın 4 köşesi var değil mı oralara bakın derim ve genellikle haritanın ortalarında dolaşır

X-8 x- 5 ve pwp lerde cok görülür

5. ... ve bir diğer kolay bulma yöntemi oyun oynadığın ekranda yakında bir ice meteroid yazarsa hemen o haritada aramaya bak ve 4-4 ve 4-5 gibi pwp haritalarında boss vardır daha fazla uri verir tabi düşmanlar sana izin verirse

6. Merhaba ;

Konuya cevap veren arkadaşlarımıza teşekkürler.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.