Bug / Oyun hatasi ıcy meteoroids ve sab-50 bugu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 6 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yaw yeni çıkmış ıcy'ı çıkar çıkmaz bulup 2 kişi kesiyoruz yanımdaki adam baştan sona sab-50 sıkıyor 30-35k atıyor ben ise kalkanı varken sab-50 30k vurarak kalkan bitikten sonra x-4 85k vurarak sıkıyorum ve o ıcy den 845 uri alıyorum

yetkili biri bana açıklayabilir mi bu kalkanı olmayan yaratıktan kalkan çekip uriyi bu kadar yüksek almasını?Artık yeter ! Senelerdir millet enayi yerine koyuyor bizi ben orada kalkanı olmayan npc'ye x-4 sıkarken o adam sab-50 sıkıp hakkımı yiyerek nasıl bu kadar yüksek uri alabiliyor.
    zamanında buna benzer konu açmıştım sözde raporlanmıştı ama bir icraat göremedim.

Son düzenlenen: 6 Haziran 2019
  2. Bu senelerdir böyle uygulanmakta olan bir saçmalık. Cubiye x4 100 k atarak kesiyorum benle aynı anda başlayıp x1 x2 ile 15-20 k atan oyuncuyla neredeyse aynı miktarda uri alıyorum ben 550 alıyorsam o 450 civarı alıyor. Nerede adalet ? Buna yıllardır bir çözüm bulmadılar. Grup sistemine de aynı denge gelmeli bence. Grup ödüllerinde rütbe puanına göre değil verilen hasara göre ödül paylaşımı olmalı .
    Saygılarımla.. İyi Forumlar..

3. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Dediğiniz gibi bu durum daha önce raporlanmıştır. Tekrar sorun yetkili birime iletilecektir.

İyi oyunlar.

4. oyuncumann

oyuncumann User

Tr1-Tr5 de bende gördüm

5. oyuncumann

oyuncumann User

Ama ben x4+sab sıktım sizin dedğiniz olmadı ben 700 adlım adama kaç düştüyse ve adam devamlı sab sıktı

6. ben seprom besleme + %20 dmg booster + sayborg + rsb + x4 sıktım baştan aşağı 48 pro ile ice kesiyorum ben 850 alıyorum anlamadım adam sureklı sab sıkıyor du etkınlık boyu yanımda dolastı sab dan baska cephanesı yok du galıba :D

7. oyuncumann

oyuncumann User

Bence gene fazla almışsın. Hak yemişsin birazda senin işin var o etkinlikte kasamyan arakadaşlar için o etkinlik. Sen git savaşmana bak birader daha ne uridyum peşinde koşuyorsun.Burda acemi insanlar var ben 500 uridyum için gezmediğim harita kalmadı.Sizin gibiler bizi böyle yapıtğı sürece biz asla kasılamayız. Biraz adeletli olun.Önümüzü açın ki sizlerin seviyesine ulaşıp kapışıcak adam olsun

8. bence bunu darkorbit ekibi düşünmeli bir etkinlik yapıyorlar elit gemiye göre elit olamayan gemiler fırsat tanımıyorlar oyun dakı adalet şuan da ilk sıralamadakı clan lara kalmıs yenı baslıyan oyuncuları oyundan soğutuyorlar bırdaki suçlu darkorbıt ekibi bence

9. oyuncumann

oyuncumann User

Sende haklısın sana yüklendim kusura bakma ama cidden canım sıkılıyor artık bu adeletsizliğe. Görevler desen almış başını gidiyor. En basiti 65bin canavar kesmek nedir günde 200 tane kessen 1 yılda bir görevi bitiriyorsun saçmalık

10. korsan harıtası npc zaten kesmek zor birde sen o yaratıkları full olmayan gemiyle yapmaya çalışıcaksın :D
    1 ay oldu o görevi yarısını yaptım anca yapıcaklar görevlerı terazisiz yapıyorlar ben 5-2 de zorla kasılırken full olmayan gemı ıle o görevleri 2 yil da anca yaparsın 1 ınsanın yapabıleceğı gorev deıl onlar anca robet olman lazım sürekli 7/24 npc kesıcek aynı şeylerı yapacak ınsanın beyni yanar sanada hak verıyorum

11. oyuncumann

oyuncumann User

İşte bizde buna karşı durmaya çalışıyoruz böyle büyük adamların bizim yanımızda olması çok mutlu ediyor beni. Teşekkürler bilgilerin için. Ben görevleri gereksiz buluyorum. Hafta sonu kapı yapmak için min 1 max 3 saatde palada takılıyorum. Anca öyle uri ve rütbe kasa biliyorum. Sizin tavsiyeniz varmıdır ?

12. şuan da en mantıklısı pvp de kutu toplamak petle pala da sadece gg alırken pvp de urı + gg alıyorsun bırde pet alırsan hem pet hem sen toplarsın *** pala daha mantıklı gelıyor tabı ordaki 7/24 hıc oyundan duşmeyen cıkmayan ( robot ) gibi kasan gemılerden fırsat kalırsa :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Haziran 2019
  13. oyuncumann

oyuncumann User

Abim dediklerine dikkat et ban yeme sonra :) hahaha o botcular olmasa işimiz harab zaten gemilerini devamlı patlayırum bide kapıda odğuyorlar 5 kere patlatıyorum kaçıyorum:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Haziran 2019
  14. en güzelini yapıyorsun ben bunları yazdım diye banlanıcaksam oyundakı bot cularında banlanması lazım ben sadece dile dokuyorum oyunun ne olduğunu harıta da npc pvp de kutu korsanda pala kasmamıza ımkan tanımıyorlar bu oyundaki adalet ücrete bakıyor yani :D
    adamlar 7/24 programla kastırıyorlar oyunu oynamayı unutucaklar bu gidişle :D

15. RobinKudin

RobinKudin User

AYNEN bende de öyle ama işime geliyor klanla cubideyken benden güçlü biri 50K ları çakıyo (grup yok bu arada) ben 7 k zor... ödül aynı ? bazen gıcık aldığım oluyor ama olsun güçsüzler için iyi güçlüler için kötü

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.