ID & Global ID

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sonusmortem tarafından 25 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Herkese selamlar kolay gelsin öncelikle. Daha önce de TL üzerinden değil euro üzerinden alış-veriş yaptığıma dair bir konu açmıştım ve bunu düzeltmek için yardım istedim ve supporta yönlendirdiniz. Bunun için teşekkürler. Ancak benden bazı belgeler istendi. Bunlar;
    • İd:
    • Sunucu:
    • Global ID:
    • İkametgah Belgesi: (E-Devlet şifreniz var ise E-Devletten alabilirsiniz. Şifreniz yoksa ikametgah belgenizi Nufüs Müdürlüklerinizden veya Mahalle Muhtarlıklarınızdan alabilirsiniz.(Son 30 gün içinde alınmış hazırlayan görevlinin ıslak imzası ve mühürü olmalıdır.)
    • Kimlik fotokopisi (arka ve ön yüz): (Okunabilir olmalı ve üzerinde herhangi tahrifat olmamalıdır, üzerine tahrifat olmayacak şekilde ÖRNEKTİR yazabilirsiniz)
    • Ödeme sayfanızın ekran görüntüsü (sağ taraftaki bayrak görünmeli)
    Bu bilgileri göndericem ama bu ID ve Global ID kısmını anlamadım biri yardımcı olabilir mi?

Ha bir de modlarım buradaysa bu belgeleri nasıl göndereceğim konusunda yardımcı olur musunuz? PDF olarak falan mı yoksa direk fotoğrafları maile mi eklemeliyim?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Buradaki konuda anlatıldığı gibi hesabınıza giriş yaparak support ile iletişime geçtiyseniz eğer İD ve Global İD bilgilerin support ekibi kendisi ekleyecektir.

İlgili belgeleri size gelen maile resim olarak ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

sonusmortem bunu beğendi.
  3. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Bu kısımlardan UserID'yi normal ID yerine, GlobalAccountID'yi de Global ID yerine yazıp gönderiyorum o halde. Doğru mudur Paradoks?
    Username: sonusmortem
    UserID: ****
    GlobalAccountId: ****
    GameID: ****

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Evet, doğrudur. Belirttiğiniz gibi İD'leri yazıp gönderebilirsiniz.

İyi forumlar.

sonusmortem bunu beğendi.
  5. teşekkürler konu kilitlenebilir.

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.