İdeal DarkOrbit

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ◄•↔sîтαη↔•► tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Grafikler Değiştirlsin mi?

1. Evet

84,9%
  2. Hayır

15,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. güzel fikir ama umarım oyun böyle olunca fazla kasmaz +1

2. vaay bir sonic (yada shadow) hayranı daha :D

3. hakikaten güzel olur, iyi bir uygulama

4. KARANLIK

KARANLIK User

Grafik yönünden sıkıntı olacaktır.Bence ilk mesajınıza grafikler düşürülebilir türünde açıklama ekleyiniz.

5. Modum 2. Sayfasaki mesajımı okumadınız galiba..

6. evet çözüm bulunmalı ama sıkıcı oyunsa oynamam daha iyi şimdi darkorbit iyi o grafiklerle kasmazsa düşün artık faceni ver ekliyim demezler darkını ver ekliyim

adam kinq yhaa
    helal sana abi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Mart 2014
  7. mutlaka olmalı isteyen yeni hali isteyen eski halini kullanabilmeli.

8. Ben bu konuyu güncel tutmak istiyorum, oyunun yeni bir hal alması iyi olurdu şu an oyundaki aksiyonu kaybettim.

9. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar lütfen mesajlarımıza dikkat edelim öfkemizi dışa vurmayalım.Tartışmak serbest ancak forum kuralları ve saygı çerçevesinde.

10. eskisi daha iyi di ya 2010 fln o goliler harbi goli havası veriyodu tank gibi şimdi pek o hava yok bide o muzik çok eski idi ama hale beynimde yankılanıyo

11. Modum bana mı uyarı yaptınız. Tam olarak kimi uyardığınızı anlayamadımda :confused:

12. galiba bana geldi silinen mesajda baya bi yardırmıştım :)

13. haa anladım D:

14. güzel fikir

15. KARANLIK

KARANLIK User

Genel bir uyarı diyelim sakin olmakta fayda var.

16. Ben aykırı bir şey göremedim. Bir sıkıntı mı var modum mesajlarımda?

Güncel *-*

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2014
  17. Bu darkorbit indirmeli olursa kesinlikle olur. Ama belki web tabanlıyken kasmalar yaratabilir.

18. mdmd70

mdmd70 User

Kasar diyenler için,grafikleri kısarız ve arkadaşta söylemiş eğer bu oyun böyle olursa çağ atlar ciddi ciddi ve gerçekten müthiş olur.

19. EvilEpic

EvilEpic User

Şahsen olmasını isterim,çünkü hızlı bir bilgisayarım var bu grafikleri +40 fps de oynatabilir.Fakat şimdiki grafikler olmasına rağmen yavaş oyun oynayanlara yazık olur diye düşündüm. Ya da birşeye basınca böyle olsa o şey etkin değilken eski görüntüler olsa harika olur.

20. Sennar23

Sennar23 User

kesinlikle olsun oyunun yeniliklere çok ihtiyacı var heleki oyun için geliştirmelere çok ihtiyacı bulunmakta +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.