ihale hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Чa√eя•™® tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ihalede citadele 780 milyon kredi bastım n citadeli alabildim nede kredim geri verildi supporta mail attım gitmior supporta mail yardımcı olun

2. Merhaba ,

Eğer son saniyelerde bastıysanız sisteme işleyene kadar bir sonraki ihale'ye geçmiş olabilir. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam ihale saati bittikten 1 saat sonra geliyordu. Uzun zamandır ticarete girmediğim için net bilemiyorum.

Ayrıca eğer Citadel gemisini kazandıysanız önce Hangar kısmındaki gemi havuzuna gelir.

İyi forumlar.

3. baktım adminim orada citadel yok. son saniyelrde değil 25 dk önce bastım ve son 5 dk kala üzerine bi 7 milyon daha klem yaptım. ihale bitti ne kredim geldi nde gemi

acaba saatlerin ilri alınmasından kaynaklı bir hata mı oluştu oyunda

4. Merhaba ,

Saat değişikliğinden olabilir. Bir süre bekleyin yada gündüz mesai saatleri arasında gerekli bilgilerinizle support'a mesaj yollayınız. Support'a mesaj yolladığınızda ilk olarak otomatik cevap gelir. Daha sonra ise yoğunluğa bağlı olarak en geç 48 saat içinde gelecektir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.