İhalede Mayın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FΔŁCØИ‗ΗΔШΚ tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İhalede Mayın Sayısı ;

1. 100'e çıkarılsın

58,8%
  2. 50'ye çıkarıılsın

11,8%
  3. 50 yada 100 farketmez artsın yeter.

29,4%
  4. 10 olarak kalsın

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar bildiğiniz gibi ihalede eskiden 50 mayın satılıyordu şimdi bu sayı 10'a düşürüldü. Bence bu sayı tekrardan 50 ye yada belki 100 e çıkarılmalı. Çünkü bir savaş anında İnsta+Akıllı kullanmak zaten 20 mayına denk geliyor. Saat başı 10 mayın alabileceğimizi düşünürsek her saat 1 savaş yapabiliriz demek oluyor. Bu yeni ihalede sizce de mayın sayısı arttırılmalı mı?

2. 50 bile çok az dediğin gibi arttırılması gerek.sadece mayın değil xenomit de arttırılmalı

3. Merhaba ;

Birisinin bu konuyu açması için dua ediyordum :D Denildiği üzere 10 mayın gerçekten az bir miktar, arttırılması daha uygun olur.

Keyifli Forumlar.

[(-ERDAL-)] bunu beğendi.
  4. BonusRasta

BonusRasta User

Birde cephaneler arttırılsın mayın ve rokette :D

5. modum sizler konu açamıyormusunuz? ayrıca mayın kullanmasamda 10 çok düşük bence 100 yapılmalı +1

6. tunhan_33

tunhan_33 User

evt bencede arttırılması gerek ınsta için kullanoıtoruz zaten çok önemli savaş için :D

7. Merhaba ,

İmza kısmındaki resim forum imza kurallarında belirtilen genişlik olarak 500 ve yükseklik olarak 200 piksel'i aşmaması kuralına uymuyor. En kısa zamanda uygun şekilde düzenleyiniz.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

8. o değilde ben mayın alamıyorum :) ekstra roketler filan mayın almıyor gemi ihaleden GG den ne çıkarsa o ..

9. evet 10 a düştüğünü farketmemiştim son zamanla dazım olmadı:) ama gerçekten kötü bir şey 10 olması dediğin gibi 100 bile olabilir.

10. fff3

fff3 User

bencede yanı 50 yada 100 olmalı ama 15dk yada 20 dk olması lazım cünkü 10 tanesi bile 10m 15m 20m baasan var bazen alamıyorüz 50 100 olürsa 50m 100m olür herhalde :D bide roketlerde artıs olsün 50 rokete maximün 7m basıyolar saden 100 150 roket olsün 1 saat olsün daha iyi olür

11. ya neden "u" değil "ü" nedennnn????

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.