Öneri İkramiye Euro ların kullanıma geçmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bana katılıyor musunuz?

1. Evet

oy sayısı 136
    87,7%
  2. Kararsız

oy sayısı 4
    2,6%
  3. Hayır

oy sayısı 15
    9,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bilindiği üzere Jackpot Arena 1 yıldan daha uzun süredir yok. Bu demek oluyor ki Jackpot Arena gelmeyecek (İnşallah gelir) ve her sorulduğunda ise biz oyuncular oyalandırılacağız.
    Avantaj kutularında boşuna bulunan İkramiye Euro ların kullanıma geçmesi için öneri sunmaya karar verdim. Aşağıda yazacaklarım BOT çuların çok işine yarayacak olabilir ancak bu aynı zamanda muhteşem bir tuzak olacaktır. Böylece doğrudan kalıcı ban verilecek hak yerini bulacak diye umuyorum.

Oyunda Payment te bulunan KALICI PAKETLER için (Örn. VİP Üyelik Paketleri, İndirim Avantaj Paketleri vb.) aşağıdaki alternatifleri sizlere sunmak isterim.

VİP Üyelik Paketleri:
    1 Haftalık => 750 İkramiye-Euro
    2 Haftalık => 1.250 İkramiye-Euro
    1 Aylık => 2.250 İkramiye-Euro
    3 Aylık => 7.250 İkramiye-Euro

İndirim Avantaj / Uridium Avantaj Paketleri:
    1 Haftalık => 850 İkramiye-Euro
    1 Aylık => 3.000 İkramiye-Euro
    8 Haftalık => 6.000 İkramiye-Euro
    3 Aylık => 9.000 İkramiye-Euro

NOT: Günlük İkramiye-Euro kasma sınırı 125,00 olacak.

• Katlayıcı Avantaj Paketleri bu yolla alınamaz.

Sizlerden tek ricam evetmiş hayırmış +1 miş -1 miş falan değil, tamamen düşüncenizi yoruma yansıtmanızdır. Okumak için ayırdığınız vakit için hepinize çok teşekkür ediyorum.

Son düzenlenen: 9 Nisan 2017
  2. istemekle birşey kaybetmeyiz bakarsın olur..taş kuşa çarpmazsa bakarsın kuş gider taşa çarpar..evet dedim..

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Güzel bir fikir.Euroların değerlendirilmesi keyifli olurdu ama Uri kısmı biraz düşündürdü :)Biraz daha küçük hediyeler eklenebilir.

Desteklenmesini umarım. +1

İyi forumlar dilerim..

4. Peki nasıl bir düzenleme önerirsiniz o kısma :)
    Yalnız dikkat edin kazançlı saatler (x2, x3, helix, ekstra ödüller vb.) geçerli değil.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Özellikle eski ve sürekli kasılan oyuncuların 10 bin eurosunun olduğunu düşünerek hesaplama yaptığımızda biraz fazla göründü gözüme:D
    Siz daha iyisini bilirsiniz gerçi ,saatlik güçlendiriciler ganimetler daha ufak çaplı hediyeler biraz daha mantıklı geldi:)
    Gerçi biz bu hali ile de isteğinizi fikrinizi ileteceğiz:)

6. Fakat bu durumda bile en fazla yaklaşık olarak 500.000 Uridium elde edilebilir. 10.000 Euro yu biriktirmek ayları bulur benim yıllardır 10.000 olmadı kutucu olmadığımdan dolayı :) . Onlarda ekstra olarak eklenebilir haklısınız ancak ben Paymentte bulunan kalıcı malzemeler için öneri sundum :)

JUPlTER bunu beğendi.
  7. Her an her şey olabilir. Bizimkisi sadece bir öneri misali :) . Teşekkür ederim fikriniz için.

8. tgs781

tgs781 User

cimri olmayalım lütfen:D:D:D:D:D

JUPlTER bunu beğendi.
  9. Bunu bigpointin yapması imkansız, ama şunu yapabilir.

VİP Üyelik Paketleri:
    1 Günlük => 3000 İkramiye Euro
    2 Günlük => 5500 İkramiye Euro
    4 Günlük => 9999 İkramiye Euro

İndirim Avantaj / Katlayıcı / Uridium Avantaj Paketleri:
    1 Günlük => 3000 İkramiye Euro
    2 Günlük => 5500 İkramiye Euro
    4 Günlük => 9999 İkramiye Euro

Uridium Paketleri:
    5.000 Uridium => 3000 İkramiye Euro
    15.000 Uridium => 6000 İkramiye Euro
    30.000 Uridium => 9999 İkramiye Euro

İntikam_Meleği_1908 ve konusmak81 bunu beğendi.
  10. bazı arkadaşlar abartılı olduğunu söylemişler fakat burada bahsi gecen ikramiye tutarı normalde gerçek para ödülü olarak dağıtılan oldukça yüksek bir miktar..aynı zamanda birkere kazanılması durumunda sıfırlanıp yeniden toplanması gerekiyor buda pvp de katlayıcı ile 1 aydan fazla sürüyor bu bile 16 tl ye yakın bir gider demek...bence olduğu gibi olumlu..

11. Yine kullanılmaz olur değişen pek bir şey olmaz. Düzenleme yaptım avantaj kutuları için geçerli Katlayıcı Paketi hiçbir şekilde İkramiye Euro Kullanımı dahilinde olmayacak.

Biraz daha düşündüm ve Katlayıcı Paketi nin bu şekilde alınması önerisini buradan kaldırdım :)

12. Siz böyle cidden gerçekleşeceğine emin misiniz? Şu an 10.000 eurom var ve bir yıllık vip alabilirim, üstelik bir yılda katlayıcı ile kaç tane 10.000 euro kasarım? Hiç bir zaman parayla vip almama gerek kalmaz.

13. 10.000 Euro yu 0 dan biriktirmeye kalksanız size şu kadarını diyeyim. Katlayıcı ile birlikte minimum 2-3 ay. Bu süre zarfında günde 24 saatte oyunda bulunmanız mümkün değil. Her gün 9-10 saatte kutu toplamayazsınız hayat izin vermez illa ki. Bunları da hesaba katınca 4-5 ay a kadar çok rahat çıkabiliyor biriktirme zamanınız. Ayrıca ben 4 yıldır 7.000 Euro ya ulaşamadım hala. Parayla vip almanıza gerek kalmaz belki ama aldığınız vip 1 yıllıksa ve aralıksız katlayıcıyla kutu toplayacaksanız 4-5 ayınızı feda etmeniz gerekiyor ve kalır size 7-8 ay vip. Ayrıca 4 aylık Katlayıcı için nerden baksanız yine bir 50-60 TL para yatırmanız gerek. Dolayısıyla her şekilde para harcıyorsunuz.
    Böyle gerçekleşeceğine eminim meselesi değil benimkisi. Öneri sundum. Bunları da düşünün derim ben :)
    1 yılda katlayıcı ile max 2 tane 10.000 Euro kasarsınız ve 1 yıl katlayıcı içinde 180 TL gibi bir para harcamalısınız halbuki 1 yıllık vip 100 TL civarlarında :)

NasihaT bunu beğendi.
  14. Arkadaşlar evetse hangi sebepten hayırsa hangi sebepten dolayı yazarsanız eğer bu durumun + ve - lerini daha iyi göreceğimizi umuyorum.

15. Güncel lütfen...

16. Güzel fikir umarım olur ama DO ekibi o kadar uçuk rakamları onaylamaz ama bu olur

Bunu kabul edebilirler belki :D

17. Uçuk rakamlar için uçuk emek vermek gerek zaten. Bende öyle yaptım. Ben ne program ne bot ne de başka bişey hiç kullanmadım. 4.5 yılda İkramiye EURO şuanda 7k sayılır. Olcaksa böyle olması gerek sanki :) . Temizlenseler zaten bizim sv de ben ilk 50 ye rahat girerim o derece.

18. +1 boş duracağına bir işe yarasın kâr edelim bari.

19. Anlam kazanması gerektiğini düşünüyorum bende. Madem JPA yok o zaman kullanabileceğimiz bir şekil almalı.

20. Maalesef ki bu dedigini olumsuz karsiliyorum kutucular sabah aksam topluyor botta adamlar katlayiciyi her seyi bedavaya alir oyunun tum dengesi bozulur -1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.