Öneri İkramiye Euro ların kullanıma geçmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bana katılıyor musunuz?

 1. Evet

  oy sayısı 136
  87,7%
 2. Kararsız

  oy sayısı 4
  2,6%
 3. Hayır

  oy sayısı 15
  9,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 100 kişiden 10 kişi senin gibidir emin ol o yüzden uçuk rakamlar onlarda biliyor kutucuları oyuncu sayısı %60-70 azalır o yüzden banlamıyorlar.
   
 2. Botlara tuzak olur aynı zamanda. Dengenin içine edileli 1.5-2 yıl oldu zaten. O zaman bir öneri sunun İkramiye EURO nasıl kullanabilmeliyiz?
  Her şeyi bota bağlamayın. Benim açımdan düşünün biraz hileyle hurdayla falan değil gerçek oyunculardan bahsediyorum ben. Sizce bu dediğim iyi olmaz mı? Ayrıca ödül de olur hile falan kullanmadığımız için o kadar açık varken kullanmasını herkes bilir. Ancak kullanmayanların cezalandırılması hayatın adaletsiz olması demek oluyor. Adminler boş oturup chatte konuşçaklarına adam gibi görevini yaparsa hiçbir şey olmaz.

  Katlayıcınızın olduğunu varsayalım. Her insan günde ortalama 7-8 saat uyur. Bunun yemeği, özel ihtiyaçları ve işi dahil edersek minimum 8-9 saat eder. Kafadan en az 15 saatiniz gitti bile. Kalıyor 9 saat ve 9 saatte aralıksız kimse kutu toplayamaz. Emekçilere hak tanıyın bence.

  Denge konusunu açarsanız yerden yere vururum taşları yerinden oynatacak şeyler söylerim. En basiti denge bozmada 1 numara olan şey Tartarus un çıkışı ve bu bahsettiklerim arasında bile değil. İyi forumlar.

  NOT: Lütfen yorum yapmadan önce yazılanları tam okuyun.
   
 3. Azalsın da bir şeye yarasın. Geri kalan %30 un suçu ne peki? Bir oyunda vaad edilenler yerine getirilmiyorsa o oyunda kaliteden bahsetmeyi geçtim, oyunun duruşu bile olmaz. Biz bunları durmadan dile getirirsek belki yürekleri sızlarda bir şeyler yapmaya çalışırlar. Maalesef DarkOrbit hile yolu gelişmede 1 numaralı oyun konumunda. Bu kadar aciz olmaması gerekiyordu ödül almış olan bir oyunun çok yazık....
   
 4. Bende isterim banlanmalarını düşüncelermiz aynı fakat DO ekibi o kadar kişi banlmaz banlıyamaz onlar için çok büyük bir gelir gider. Darkorbit seninde dediğin gibi bugların oyunu saymakla bitmez. Şimdi örnek yazmak isterdim fakat kanıtla birlikte supporta başvurun cevabını duymak istmediğim için veremiyorum (kusasım geliyor o cevabı görünce ) :)
   

 5. Kusura bakmada yinede bot kullananlara bu tuzak olacağını sanıyorsan aksine adamların ekmeğine bal kaymak sürersin.

  BP artık o hataya bir daha düşmez o işin içinde neler var neler...
   
 6. Bunlar yokken daha çok oynanıyordu ve eminim daha çok para yatırılıyordu. Hayatta her zaman doğru olanı yapmak gerekir. Zarara uğrayacağımız her şey yanlış değildir.
   
 7. BP bir daha o hataya düşmez çok yanlış bir ifade bana göre. Kendisi bir kaşık suda boğuluyor. Yaşamı devam edebilir bunu yapmasa da.

  ÖRNEK:

  Bot Kullanıcıları = Sigara İzmaritleri

  BigPoint = İnsan Vücudu

  --------------------

  İnsan sigara içerken para harcar = Botlar Katlayıcı çeker

  İnsan Vücudu sigara yüzünden sonunda ölüm olan bir yola girer = Bigpoint önce online olmaktan çıkar, bota dönüşür (hasta olur), daha sonra iflas eder

  Oldukça basit ve güzel bir örnek. Bir FM görmekten gelsinde merkez denilen şey her neyse oraya iletiversin bence..
   
  *-*wampir_goblin*-* bunu beğendi.

 8. Adam para kazaniyor katlayicilardan.

  O yuzden dokunulmuyor.

  Bu sorunu duzeltmek mi istiyorsunuz ?

  Oyuncularin kasilmasi icin olanak verilmeli teror kapisi gibi yaratiklarinda bir odul sistemi olmali.

  Oyun indirmeli olmali veya oyuna hack clienti yapilmali indirilebilir.

  Bu sekilde tuzak felan kurulmaz.
   
 9. Benim fikrime göre darkorbit bize parasından asla vermez, vermeyecektirde. Daha paraya kıyıp sunucu taşımıyorlar. Oyun içindeki kasmayı lagı geçirecek çalışanı yok ki 3 aydır bu sorun geçmedi. Konuya gelecek olursak. Böyle birşey olsa hoş olur fakat uridiumlara gelmez.
   
 10. -----DÜZENLEME-----

  Uridium Paketleri istekler doğrultusunda kaldırdım. Dediğinizi de düşünerek zaten o kadar biriktirene kadar onbinlerce kutu toplamak gerek. Uridium yeterince alınır zaten. Bu sebepten Uridium Paketleri ni kaldırdım.
   
 11. eğer günlük 100 euro kasma sınırı olursa gayet güzel bir yenilik olur yoksa botçuların ekmeğine yağ sürmüş oluruz
   
 12. Ya Jackpot Arena gelsin, ya bu olsun ya da ikisi birden olsun. Gayet güzel bir fikir. Boşuna euro çıkıyor hissine kapılmaktan kurtuluruz. Yalnız tek sorun botçular. İnşallah onlarda silinip giderler. Oyum olumlu :)
   
 13. Peki birde onu ekleyelim çok daha cazip olsun :)
   
 14. -----DÜZENLEME-----

  • Günlük İkramiye-Euro kasma sınırı 100,00 olarak ekledim.
  • Paketler için istenilen İkramiye-Euro tutarlarını değiştirdim.
   
  Son düzenlenen: 7 Kasım 2016
 15. odun_adam

  odun_adam User

  Kesinlikle katılıyorum. Jackpot yok ama qvantaj kutularından euro cıkmaya devam ediyor. Ya avantaj kutularından euro cıkmasın yada euroları uridiuma cevirebilelim
   
  golazeni bunu beğendi.
 16. Birçok alternatif sunulabilir. Siz sundukça bende değişiklikler, düzeltmeler veya eklemeler yaparak çok daha cazip hale getireceğiz. Hep birlikte başaralım bunu.

  40 evet barajına ulaşmışız hadi hayırlısı bakalım :)
   
  golazeni bunu beğendi.
 17. Şunu bilinki oyun asla oyuncuları düşünmez . Çok güzel bir fikir ama kabul edilmez . Adamlar zaten vip veya indirim paketleriyle mecburaldığımız için kesin gördükleri bir geliri var . onuda bize yedirtmezler:cool:
   
 18. Mecbur almak zorunda olan sizsiniz. Herkes mecbur değil. İkramiye-Euro nun boş duracağına artık ciddi bir anlam kazanması gerektiğini düşündüğüm için bu öneriyi sundum. Kimsenin kimseye bir şey yedirttiği yok, olmamalı ve olmayacakta. Bu kutulardan İkramiye-Euro çıkıyorsa bizim bunları kullanabilmemiz gerekiyor. Nasıl Uridium ve Credits i harcayabiliyorsak bunlarda JACKPOT ARENA olmadığından harcayabilmeliyiz.
   
  golazeni bunu beğendi.
 19. Arkadaşlar olumlu/olumsuz oylarınız için teşekkür ediyorum. Ancak yorumda yaparsanız eğer daha iyi nasıl geliştirebiliriz bunu bulmuş oluruz. Aynı zamanda güncel de tutmuş olacağız. Desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkürler. Bu arada Mustafa Kemal Atatürk ün 78. ölüm yıldönümü bugün. Hepimiz onun bıraktığı mirasa sahip çıkmalıyız. Bunu da unutmadan eklemek istedim :)
   
 20. uzayl80

  uzayl80 User

  şu kutulardan cıkan eu aslında crediye dönse süper olur ticaret olayı yani
  örnek olarak
  100 eu ==10 uri misal
  100 eu == 100 bin credi gibi gibi
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş