Öneri İkramiye Euro ların kullanıma geçmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..*ßØ$$™MДHØД*.. tarafından 20 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bana katılıyor musunuz?

 1. Evet

  oy sayısı 136
  87,7%
 2. Kararsız

  oy sayısı 4
  2,6%
 3. Hayır

  oy sayısı 15
  9,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. gereksiz bir konu jpa nın gelmesini isteseniz daha çok dikkat çeker ve jpa nın sistemiyle ilgili düzenlemelerde bulunsanız belki icraate geçirebilirler
   
 2. Onun için konu açtım zaten. Gayette uygun ve çarpıcı öneriler, yorumlar ve daha fazlasını elde ettik. Bu ise JPA ya kısmen bağlı yeni bir sanal para harcama yöntemi olmalı diye düşündüm desem yeridir. Gereksiz olduğunu düşünebilirsiniz buna saygım var ve JPA nın gelmesini inanın bana herkesten çok ben istiyorum. Forumda ararsanız eğer konumu bulacaksınız.

  Bu arada 60 Evet Oyu na ulaşmışız. Gördükçe ümitleniyorum. Desteğini esirgemeyenler sağolun :)
   
 3. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Evet diyenler 2015 de oyuna başlamış olanlar :D

  İkramiye € vip indirim vs. demişsin oyun zaten onlardan para kazanıyor onlarıda oyun içinden kazanabileceğimiz bir şey yapacaklarını sanmıyorum. Biraz düşünün lütfen :D Konu açarken bizim değilde şirket çıkarlarına göre açarsanız daha iyi olur :D

  Örn. : JPA geri gelsin JPA katılabilmek için 5 tl gibi bi ücret ödeyelim ;)
   
  ..*ßØ$$™MДHØД*.. bunu beğendi.
 4. bu örnek bigpointin gerçekten fakir olduğu izlenimini kanıtlar demek ki hileler yüzünden değil de fakirlikten kaldırmışlar diye adı çıkar:)
   
 5. Bizi düşünmüyolar ben niye onları düşüneyim ki? Biz JPA nın gelmesini istedik bu da JPA dışında ayrı bir konu :)

  JPA ya katılmak için para ödemesi :D:D gerçekten güldürdünüz
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2017
 6. KUMARBAZ

  KUMARBAZ User

  Fakir değiller mi :D bana göre fakirler :) Ve para kazandıkları tek oyun darkorbit :D  Haklısın düşüncende ama durum bu malesef :)
  Başka türlü getirmiyecekler sanırsam :D
   
 7. Her şeyin hayırlısı adım adım 100 e ilerliyoruz. Oylamaya devam :)

  Buna özellikle bakmanızı istiyorum arkadaşlar. Herkesi ilgilendiren bir konu olduğunu düşünüyorum.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Nisan 2017
 8. Hiç bir işe yaramamasından ve boş boş satır kaplamasından iyidir, ikramiye ile bir düzenleme yapılmayacaksada kaldırsınlar o satırı boşuna yer işgal etmesin.
   
 9. +1
  Darkorbitte herşey olabilir.
   
 10. aslında mantıklı birşey o kasılan eurolar boşuna duruyor orada fiyatlar çok uçuk rakamlar olursa bu uygulama gelebilir mesela 1 haftalık vip 7 ve ya 8 milyon euro olacak sebebi ise 10 milyon euroyu bin ikibin üçbin diye sınıflandırırsak bitmez ve herkese bir bakmışsın kutudan iki kat malzeme almak normal hale gelmiş vip üyelik normal olmuş bazı kişiler doğru söylemiş eğer ucuz olursa oyunun dengesi bozulur ama pahalı olursa oyun dengesi artar hem insanlar cebinden para harcamaz darkorbit yönetiminin bunu çook fazla değerlendireceğini düşünmüyorum ama güzel bir fikir ++++111
   
 11. Okurken dikkatimi çekti. Bazı arkadaşlar yanılıyorlar.

  Virgülden sonraki rakamlar Türkiye de Kuruş gibi.
  10 milyon derken kastettiğiniz => 10.000.000,00

  Gerçekte olan => 10.000,00

  Yani küçük rakamlar koyduğumu da pek sanmıyorum. Ayrıca günlük sınır da koydum istismar edilmesin diye. Desteğiniz için teşekkür ederim ve umarım yanlış bir anlaşılma varsa giderebilmişizdir :))
   
 12. eğer bu uygulama gelirse rakamlara bakmam çok güzel olur bnde 10 milyon euro var kutulardan daha çıkmyor zatn hiç yoktansa değerlendirmiş oluruz o euroları
   
 13. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Bonus Kutularından kaldırılsın, insanlar ellerindekilerle alsın daha da alamasın. En azından elimizden çıkarırız bu İkramiyeleri dahada kimsede bulunmaz. Eğer böyle çıkarma olayı olursa Bigpoint asla yapmaz :)
   
 14. Günlük sınır mevcut. Sanırım asla yapmayacağını söylediğinize göre Bigpoint i tanıyorsunuz. Bigpoint arkadaşınız olduğuna göre bu konuyu ona iletebilir misiniz :))

  ( Bir şey yazarken Bigpoint, DarkOrbit bundan kar etmez gibi her laf söyleyen arkadaşlarıma bir sözüm var. Bundan size ne? Biz kendi taleplerimizi, fikirlerimizi sunuyoruz. Bunları yaparken neden onları düşünelim? Kimse kusura bakmasın sizi düşünmeyeni düşünüyorsanız sıkıntı büyük demektir. )
   
 15. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Eğer birazcık dil bilgisine sahip olsaydınız o cümlede ne demek istediğimi anlardınız. Lakin anlamadan balıklama konuya atlamışsınız. Bigpoint kazancı olmayan işi yapmaz, mutlaka bir kazancı olmalıdır, imzamda belirttiğim gibi. Bigpoint'i veya alt şirketlerini savunmuyorum.Aynı zamanda yapmaz veya yapar diyen arkadaşlar size ne ? demişsin, onların görüşünden sanane? Yapıp yapmayacağı hakkında tahminde bulunmuş :) Üyelerini düşünmiyip parayı düşündüğünü söylemek istedim, ama anlayacak kapasitede biri yokmuş karşımda :)
   
  Son düzenlenen: 11 Nisan 2017
 16. Bunu direk söyleyebilirdiniz. Karşınızdakilerin insan olduğunun da farkında olduğunuzu düşünüyorum. Sizde de eksik olan şey terbiye imiş. Aşağılayıcı sözlere , hakaretlere başvurmak kimse için etik değil. Kusura bakmayın ama böyle insanlar yetiştiği müddetçe çok yazık oluyor..
   
 17. JUPlTER

  JUPlTER Guest

  Merhaba,

  Arkadaşlar lütfen tartışırken birbirinizi kıracak sözlerden uzak durunuz.

  Medeni bir çerçevede sorunlarımızı uslubumuzu bozmadan tartışabiliriz.

  İyi forumlar.
   
 18. RAMMFİRE

  RAMMFİRE User

  Normal bir dille mesajımı yazan benim. Dalga geçer uslupla yazdığınız mesajada ancak böyle karşılık verilirdi. Hemen mağdur ayaklarına ve terbiye lazım laflarına girmeden önce kendi yazdığınız mesajın uslubuna dikkat etseydiniz, yapacak bir şey yok.

  Pekala..
   
 19. Katılıyorum..

  Güncel lütfen...
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Nisan 2017
  JUPlTER bunu beğendi.
 20. Çok güzel bir fikir mutlaka göz önünde bulundurulmalı. Jackpot Arena gelse bile düşük seviyede ve elit olmayan kullanıcılar için pek de avantaj sayılmıyor. Ancak bu öneri ile her kullanıcı kendi çapında avantaj sağlamış olacaktır. önerinize bayıldım umarım değerlendirilmeye alınır.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.