Geri bildirim İkramiye Euroların Değerlendirilmesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 14 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

92,3%
  2. Hayır (Neden belirtiniz)

7,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Malumunuz JPA kalktı ve bir daha geri gelmeyecek...

Onun yerine şunu düşünüyorum bir çarkı felek yapılsın 10.000 € getirene10.000.000 uridium , 1 sene Vip + katlayici + indirim paketi , her tur cephaneden 10.000.000 adet , 10.000 galaxy gates enerjisi ,10 HP , magma , veya PVE LF-4 verilmeli.

Bu ödüllerden bir tanesi verilecek. Seviyesi düşük oyuncuların ödülleri daha fazla olabilir...

Tabii bu geliştirilebilir oduller degisebilir yani mikara takilmayin.

Son düzenlenen: 15 Mart 2019
  2. oyum olumlu ancak ödüller abartı biraz

3. Yok abartı deyil bence hakediyoruz ben katılıyorum

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

5. Teşekkür ettim :)

6. 10.000 galaksi enerjisi demek istediğiniz herhalde. Çünkü 10.000.000 enerji 1 milyar uridium yapıyor. Ödülleri miktarına takılmayın yazmışsınız ama takılmamak elde değil.

7. Burada ki rakamlar hayali rakamlar yani zaten oyuna gelirse bu sekilde gelmez yoneticiler illa ki ayarlama yapacaktir :)

8. Zamanında böyle bir konu açılmıştı(İkramiye Euro ların kullanıma geçmesi)adlı konuya destek verebilirsiniz.
    Aynı konuları açmanın bir anlamı yoki :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üyemizin hatırlatması ile benzer içerikli ve çok daha fazla destek almış bir konu olduğunu farkettim. Buradan belirtilen konuya ulaşabilirsiniz.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.