İlan edilen Uridium fiyatı ile ödemedeki fiyat farkı nedendir??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve yidovela tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yidovela

yidovela User

Bugün 18:30-19:00 civarında 30.000 U /18,-TL karşılığında SMS ödeme seçeneği ile işlem yaptım ancak işlemi tamamladığım anda bunun fiyatının 18,-TL olarak ilan edilmiş olmasına rağmen benden 29.81,-TL alındığını fark ettim ancak iş işten geçmişti.

Bunu bana birisi izah edebilirmi????????

Acil cevap bekliyorum...

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen sorununuzu ödeme sorunu olarak suporta yazınız. Gerekli inceleme yapılıp hatalı işlem olması durumunda gerekli işlem yapılacaktır.

İyi forumlar...

3. kuponlar nasıl kullanılıyor acaba

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Promosyon kodlarından bahsediyorsanız onları siz kullanamazsınız hiç uri çekmemiş birine kodu verdiğinizde o kullanabilir ve aldığı uridiumdan aldığının %10 u size bonus olarak verilir.

Diğer kod hediye kodunu ise anasayfanızda uridium sekmesine tıklayarak sol tarafta bulunan kuponlar kısmına tıklayarak size gelmiş olan kodu açılan sayfada kullanabilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.