İleriye Dönük Tavsiye Önerileri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve samsun553 tarafından 12 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. samsun553

samsun553 User

1milyon uri var.11 tane Pro lazer .8 de iris var.Ama seviyeleri yok.Havuclar 9 tane var.Simdi ne yapmalıyım?
    Ortlama.10-14k vuruyorum.
    (Lf4 full seviyo 0)

2. husoooo1

husoooo1 User

zeta dön yeşil ganimet anahtarını biriktir.Rinuks kasıp pro birleştir.bence en uygun yol bu gibi

3. hσpє

hσpє User

Uridiumunuz 100-150k civarına düşene kadar 2x ödüllerin olduğu günler de Zeta Kapısı yapın. 16-18 arası Zeta kapısı yapmış olursunuz. Bu da yaklaşık 10-11 tane Prometheus yapabilmenize yetecek kadar anahtar kazandırır. Sonra BL haritasında ufak ufak Impulse keserek gereken 50-60k rinusku toplayabilirsiniz. Unutmayın ilk başlarda zor gelebilir fakat snowball efekti gibidir, prometheus lazerleriniz arttıkça diğerlerini kazanmanız da kolaylaşıyor.

4. arkadaşlara katılıyorum bu oyunun can damarı zetadır, ne yazık ki bi sonraki indirimli x2'ye bi 11 gün var.benim de 11 prom var ben de rinusk kasıyorum ama yeşil ganimet anahtarlarını geçtiğimiz pazar topladım.bence gir blye rinusk topla 11 gün sonra 5-6 tane proyu birden yaparsın 11 proyla zor olucak ama 11 günün var ne de olsa günde 3k kassan çok zamanını almaz ayrıca @yılmazcan47 adlı oyuncunu güzel bi rehberi var hızlı pro kasma taktiği adında onu da okumanı şiddetle öneriyorum

5. samsun553

samsun553 User

İris ve Lazerleri Ne zaman gelistirmeya baslayayım?

6. hσpє

hσpє User

Prometheus lazerlerinizi tamamladıktan sonra geliştirmeye başlamanız daha iyi olacaktır ama ilk önce irisleri geliştirmenizde fayda var.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Mevcut durumunuz şuan da ideal olduğu kesin. Ancak Prometheus Lazer Topu açısından oldukça geride olduğunuzdan dolayı; x-BL haritalarında Lazer Toplarınız için gerekli materyalleri kasıp Zeta kapısı dönerek anahtar + Ar-Ge puanı sağlayabilirsiniz. İlerleyişinizde en önemli faktörün yapmış olduğunuz Zeta kapısı sayısı olduğunu unutmayınız. Başarılar dilerim.

İyi Forumlar.

Themis. bunu beğendi.
  8. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Full zeta dön gg çifte ödül günü yap bunun sayesinde arge 24 olur. Zeta ödüllerini biriktir Prometheus lazeri kas. Lazer ve kalkan hiç birinin seviyesini geliştirme fazla fark olmuyor uridium boşa harcama zeta sayesinde 10 havoc olur sonra kappa yap hercules fullersin.