İlerleme nasıl olmalı?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -uA|bhdR* tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

GEMİ:Goliath
    LAZER:16 LF3-Gerisi LF2
    KALKAN:6 Tane B02(4ü 5.seviye)
    HIZ:13 7900 - 2 6900
    DROİT: 2 İris(6.seviye) - 4 Flax
    Arge: 12(21 arge kalın sıkmaya göre ilerliyorum)
    Pet:5. seviye olacak
    Uridium: 40k
    Seviye: 14
    Darbe puanı: 306k Kalkan: 75k

Şimdi bundan sonra ben ne yapmalıyım görevlerden kolay olanlar bitti kristallon görevleri duruyor sadece ve hangi haritalarda kasmalıyım sağlam bir taktik verirseniz sevinirim.LF3'leri geliştirmemekle doğru bir iş yapmış mıyım?
    Şimdiden teşekkürler.

Son düzenlenen: 20 Mart 2014
  2. Merhaba ,

LF-3 , B0-2 , iris vb. eksiklerinizi kredi ile açık arttırma kısmından tamamlamaya çalışabilirsiniz. Fakat şu anda LF-3 yada B0-2 geliştirmesi pek doğru değil bence. İlerde B0-2 geliştirilebilir fakat ilk olarak iris'leri 16 seviye yapmanız daha iyi olacaktır.

Tek başınıza zorlanmayacağınız haritada ve oradaki npc'ler ile kasabilirsiniz. Eğer arkadaş , tanıdık yada klan varsa bir kaç kişi kasabilirseniz cubikon imha edebilirsiniz. Biriken uridium ile daha sonra arge yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. -uA|bhdR*

-uA|bhdR* User

Teşekkürler ilginiz için. Gerekli cevabı aldım konuyu kapatabilirsiniz.

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Konuya gerekli cevaplar verilmesi üzere kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.