Destek İlerleme Önerisine İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ShiroeSama tarafından 1 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ShiroeSama

ShiroeSama User

Merhabalar, oyunu uzun süre önce bıraktım. Gerçi çok fazla da oynamışlığım yoktur. Şu an yaklaşık 1 haftadır oynuyorum, droitlerimin hepsi İris, lazerlerim LF-3 ve jeneratörlerim ise B-02 ve G3N-7900.
    Forumdaki ilerleme tavsiyelerine göz attım ancak ya benim geldiğim yere kadar, ya da benden çok daha ilerisi için rehberler var. Şu anda ne yapmam gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Öncelikli ve sonraki hedeflerim ne olmalı, neleri ne şekilde elde edebilirim, Uridiumlar ile ne yapmalıyım şu an? 28k kadar bir Uridium'a sahibim, ancak güzel bir tavsiye görürsem bir miktar çekebilirim. Tecrübeli arkadaşlarımızın yönlendirme ve tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Diriliş27

Diriliş27 User

dostum sana tavsiyem palladıum toplayıp seri zeta dönmen(son devoureri sağ üstte kesmeyi unutma) kazandığın kutuları da zeus günü açman.Bide 17 lv olduysan prometheus görevlerini yap 10 pro lazeri topla.

ShiroeSama bunu beğendi.
  3. ShiroeSama

ShiroeSama User

Şu anda yeni 14 lv oldum, olabildiğince görev yapmaya çalışıyorum. Palladium sanırım enerji için toplanıyordu, nereden toplayabilirim ? Bir de Devourer nedir ? Kusura bakmayın biraz bilgi eksikliğim var :D Elit cephanem pek yok, normal şekilde Zeta tamamlayabilir miyim ? Bir de enerjinin 55 uridiuma düştüğü zamanlar varmış, hiç denk gelmedim. 80'e düşüyor genelde

4. Zeta Zeta Zeta
    paladium toplaman lazım yada kutu argesi dizip kutu toplaman lazım
    Aşagıdaki rehber 17 levelden sonra başlıyor 50yi geçik zeta yapman gerek 1 ayda bitecek degil enaz 3 ayda yapılcak bir rehber

ShiroeSama bunu beğendi.
  5. ShiroeSama

ShiroeSama User

Tamamdır, tavsiyeler için çok teşekkürler. Peki Uridiumları ne için kullanmalıyım ? Bir öneriniz var mı ?

6. petin yoksa pet alıp 8. seviyeye geliştirebilirsin ve birlikte palladium toplayabilirsiniz
    tr 1-5 de oynuyorsan eğer birlikte oynayabiliriz

7. ShiroeSama

ShiroeSama User

Global Amerika sunucusunda oynuyorum, daha kalabalık olduğunu duymuştum. Birkaç güne arkadaşlar da başlayacak, 3 4 kişilik ekip olarak oynayacağız :D Pet 8 olunca 3. seviye modüller takılıyordu sanırım, doğru mudur ? Gerekli cevaptan sonra konu kilitlenebilir modum. Teşekkürler

8. xqcl

xqcl User

ya bırakın şu yok sağ üstte kes sol altta kes muhabbetlerini. 5 zeta yaptım hepsini ortada kestim 4 tanesinden havoç aldım. tamamen şans