Öneri İlerleme Stratejisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve »«●DДЯŁД●»« tarafından 8 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Tavsiyeniz için teşekkür ederim, diğer cevapları da dinleyerek zetayı bugün yaptım ve 45 oil aldım ancak yeni gemi elde edemedim, bir arkadaş özel günlerde ilk kez yapıyorsan ilk seferde kesin veriyor demişti yanlış anlamadıysam, bu konuda beni aydınlatabilir misiniz ? :)

Pala toplamıyorum genelde ben kasılıp yaratık keserken pet haritada kutu topluyor katlayıcı ile 3gg çıkıyor yada pvp boşsa orda toplatıyorum.

Luminous bunu beğendi.
  2. Merhaba kapıda yazılan ödül kapıyı ilk kez yaptığında kesin olarak geliyor orada da yazdığım gibi gemileri kazanma şansın var ama bildiğim kadarıyla çok düşük bir şans. Yazdıklarımı dikkatli okursanız gemi kazanma şansınız var yazdığımı görebilirsiniz. Gemi çıkması sizin şansınıza bağlı. Özel ödüllü günlerde onlarca kapı yaparsınız çıkmaz başka biri tek seferde çıkarabilir. Tamamen şans işi.

3. Evet dikkatli okuyunca anladım, teşekkürler. Siz burdayken bir şey daha danışmak isterim, epsilonda bugün 3 adet LF4 özel ödülü var, 4 lLF4 e sahibim, haftasonu çift ödül gününde zetayamı saklamalıyım uriyi yoksa bu LF4 leri alsammı.

Luminous bunu beğendi.
  4. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

x2 Gününe saklayıp LF-4 gününde açarsanız kutularınızı daha fazlasını çıkartacağınıza eminim :)

İyi Forumlar

»«●DДЯŁД●»« bunu beğendi.
  5. Tavsiyenize kulak asacağım, teşekkürler :)

Luminous bunu beğendi.
  6. Merhaba havocları tamamlayana kadar zeta dışında kapı yapman pek mantıklı değil. Şuan oyundaki en güçlü lazer pro lazerleri ve amacın ilk önce onları tamamlamak olmalı. Eğer 17 levelsen 10 görev var onları yaparsan 10 lazer vericek eğer 17 level değilsen bir an önce 17 level olmaya çalış. pro için Korsan anahtarı lazım ve 3 zetada 2 proluk anahtar çıkıyor. lf4ler için üzülme zaten pro lazerleri topladıkça lf4ler boşa çıkıcak. lf4ler için özel bir çaba harcamana gerek yok. Apis zeus yoksa istersen zeus gününde sarı korsan kutusu açabilirsin düşük bir şans olsada lf4 lf3 bo2 çıkarma şansın var ama yinede apis zeus yerine pro lazer kasmak daha önemli.

7. Bana kalırsa epsiilonu yap. Epsilonda da 1 tane lf4 düşme şansı var. 3 lf4 kesin 4.sü şansa bağlı. :)

8. Drowhake

Drowhake User

Ben klansız yaptım, bl'de dolaş grup at birilerine, chat'e bl görevi olan var mı yaz mutlaka birileri alır seni grubuna, ben yabancı sunucuda olduğum halde çok kısa zamanda bulmuştum, eğer yaratıklara ilk vurmazsan çok yüksek rütbeli oyuncu kabul edebilir.

Bunu da açıklayayım dostum, x2 olmadan bu aşamalarda sakın kapı yapma, eğer etkinlik takvimine bakacak olursan x2 günleri 6 gün sürüyor bu günler salı, çarşamba, perşembe günlerini de kapsıyor ve bonus ödüller salı, çarşamba, perşembe veriliyor yani hem x2 ödüllerini alıp hem de bonus ödülleri alabilirsin.

9. Modum linki ineledim ama bu görev adlarını bulamadım nedense görev istasyonunda

10. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Görevleri sırasıyla almak durumundasınız. Bu durumda hiç görev yapmadıysanız bakmanız gereken görev adı "Sınırlar Dahilinde" olacaktır. Görevi bitirdikten sonra sıradaki göreviniz "Prometheus’un Ağzından". :)

İyi forumlar dilerim.

11. Sahipsiz sesleri buldum ama sınırlar dahilinde göremedim, sahipsiz sesler serisi bitinemi açılıyor modum?

Luminous bunu beğendi.
  12. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Hayır öyle değil :D Görevler Sınırlar Dahilinde Görev Zinciri ve Sahipsiz Sesler Görev Zinciri olarak ikiye ayrılıyor. "Sahipsiz Sesler" görevini bitirdikten sonra "Beklenen Yaşam Süresi" görevini yapabileceksiniz. Sahipsiz Sesler görevinin Sınırlar Dahilinde görevi ile arasında böyle bir bağ yok.

Sınırlar dahilinde görevini daha önceden bitirmiş olabilir misiniz? Sınırlar dahilinde görevini bitirdikten sonra sırasıyla Prometheus’un Ağzından, Onları Aşağı Bağla, Ahmakların Toplantısı görevlerinin kilidi açılıyor bir de bu görevleri aramayı deneyin. :D

İyi forumlar dilerim.

13. Daha önce yapmadığımı eminim Bir de o dediklerinize bakacağım bugün