İlerleme Tarzı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve mertakman2 tarafından 24 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mertakman2

mertakman2 User

merhaba arkadaşlar gemimde 10 havoc 6 hercules 14 pro geri kalan normal lf4 var. x2 gunlerinde herculeslerimi fullemeye calisiyorum daha sonra bolunme kristali spartan kasmak icin hades kapısı donmeyi planlıyorum en son hedefim proları fullemek acaba yanlis mi ilerliyorum gelismek icin tavsiyelerinizi bekliyorum

ek olarak en hızlı bolunme kristali nasil kasabilriim? kac hades yaparsam kristallerim tamamlanmıs olur?

2. Hızlı bölünme kristali için pazar günü hades kapısı dönmek en mantıklısı. Bence ilk hedefin proları fullemek olmalı en azından 20 25 arasına getirirsen devamı daha kolay gelir. Spartan için şu an acele etmene gerek yok bence. Herculesleri de 6 yapmıssın onları tamamlayıp pro lazere devam etmen gerekli bence.

3. Dostum en önce proları fulle gerisi hızlıca gelir. Hercules için 10 diroit varsa 4 tane kalmış 2 veya 3 kappada çıkar ondan sonra zeta yapıp pro için rinusk kas birde etkinlikleri geminin durumuna göre kaçırma modül çıkarmaya bak. Şuanki etkinlikte bol bol uri kasıp modül düşür. Spartan için erken öncelikli olarak spartandan da önce hydra roketatarı var onu yap bölünme kristaliyle ondan sonra spartan yaparsın o zaman bol bol hades dönersin zaten prolar fullenince… sadece hades dönersen hadesten 25-30 civarı bölünme geliyor ortalama sadece hades ile 80-100 arası yapımda 2500 bölünme gelir 10 spartan 2250 yapar ama dediğim gibi spartandan önce hydra alman daha iyi olur hydra roketatar sana 30 dp 25 kalkan veriyor elinde havoclar var spartan ve havoc vuruş gücünü aynı oradan %10 arttırıyor spartandan sana 10 kalkan 15 dp vericek arada kalkan ve do için 15 fark var vuruş gücüde aynı olduğu için hem canın hem kalkanın daha fazla olacak.

Son düzenlenen: 24 Aralık 2023
  4. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Değerli cevapları için forum kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum.

Konu kilitlenmiştir. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.