Öneri İlerleme Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ofaruk36 tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ofaruk36

ofaruk36 User

Merhaba arkadaşlar. Rölantide bir şekilde ilerliyorum ama tavsiyeye ihtiyaç duydum. Öncelikle gemimi anlatayım;

Venom kullanıyorum, birleştirden solace alabiliyorum(NPC modülünü bulursam alacağım).
    5 prometheus, 15 LF-4(2 yansıma sondası, 1 hiperplazmoid), fazlasıyla LF-3.
    1 B03 kalkan, 22 B02 kalkan, fazlasıyla elit hız.
    8 irisim, hepsi 10. seviye. Apis 17 parça, Zeus 0.
    Burgu ve Güve düzenlerim var.
    2 adet Havoc'um var.
    P.E.T 10. seviye, palladium toplamak için 3. seviye ham toplama takılı. Slotları açık değil çünkü yakıtına uridium yetiştiremiyorum.
    SkyLab full, sürekli gönderim yapıyorum.
    15 AR-GE'yim, NPC argesi yapıyorum.(ayarcı için açgözlüye vermedim, normal savaş argesi yapıp oradan ayarcıya vermeyi planlıyorum bunun için de 29 arge olmalıyım)
    Her şeyi yazdım sanırım.

Bu hafta deneme yaptım, tüm hafta yalnızca palladium toplarsam iki adet Zeta yapabiliyorum pazar günü. 200 günlük dosyası ve 100 anahtar demek bu da.

Tavsiye istediğim konu;
    Bu şekilde devam etmeli miyim? Edeceksem, anahtarları ve uridiumları nereye harcamalıyım?
    Bu şekilde devam etmemeliysem ne yapmalıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Konudan bağımsız olarak, Galaksi Kapısı Bonus Ödül günleri ile çifte ödül günleri denk geliyor mu?

2. anahtarlar pro yapımına taki 36 pro olana kadar peti fulleyip fullememek sana kalmış en az 41 arge olman lazım geminden tam randıman alabilmen için

ofaruk36 bunu beğendi.
  3. mete210

mete210 User

İyi akşamlar. Artık çifte ödül sadece pazar günü olduğu için denk gelme durumu yok maalesef. İlerleme olarak ise yönteminiz bence gayet iyi. Ben olsam anahtarların bir kısmını sadece cuma açarak zeus parçası da toplardım biraz. O arada da kredi, rinusk vs de biriktirmeye çalışırsınız böylece pro için tek eksik anahtar kalır

ofaruk36 bunu beğendi.
  4. Solace al çünkü er yada geç alacaksın ertelemen hiç bir şey değiştirmeyecek :D

Bu şekilde devam etmen faydalı olacaktır zeus günlerini kaçırma tek tük aç apis zeus ihtiyacın var.

Şuan için geliştirme yapma uridium boşa gitmesin.En son geliştirme yaparken önce lazerlerden başlarsın.

Kamikaze 3.seviye mutlaka al.

İndirim çekebiliyorsan arada çek hafta sonu ABG dönersin çünkü - düşmez uri hep artın olur.Elit cephanen artar bir yandan da günlük dosya fena kasarsın ama dediğim gibi indirim çektiğin zaman cumartesi pazar full abg dönmen lazım seri şekilde.

Zetayı pazar günü yap ve ihtiyacın olduğu kadar pet slotunu aç boşa uri masrafı yapma.

ofaruk36 bunu beğendi.
  5. ofaruk36

ofaruk36 User

Teşekkürler tavsiyeler için.
    ABG dönerken farklı bi taktik var mı yoksa direkt açılan kapıyı yapıp basmaya devam şeklinde mi dönmeliyim? Geliştirme konusunda da önce droitleri öneriyorlar genelde, neden lazerlerden başlamalıyım?

6. 2 defa diyelim alfa kapısını açtın tekrar tekrar sakın basma kapıya zarar edersin yoksa.

Geliştirme konusunda diroitlerden de başlayabilirsin ;)

Önceliğin diroit veya lazer olsun.

10 promeus yap seri şekilde görevler kolay zaten yardım alacak birini illa ki bulursun.

Son düzenlenen: 7 Kasım 2020
    ofaruk36 bunu beğendi.
  7. ofaruk36

ofaruk36 User

Bu gece 3 tane Zeta yaptım ve artık 8 Havoc’um var arkadaşlar. Yalnızca 4 Zeta ile fulledim havocları(sevinçten delirmek üzereyim :D), 2 tane daha gerecek biliyorum ama sonrası için daha lazım mı?

8. Emi0666

Emi0666 User

lazım değil ama yinede aralıksız zetaya devam et zeta sana yeşil ganimet anahtarı ve günlük dosyası verecekkii senin geminde bunlar çok işe yarar hatta argen 33 34 olana kadar devam et zeta ile ondan sonra çok istiyor günlük dosyasını o aşamadan sonra akışına bırakırsın

ofaruk36 bunu beğendi.
  9. ofaruk36

ofaruk36 User

Teşekkürler. Başka önerisi olan yok sanırım, moderatörlerden de yorum yapan olmayacaksa konu kilitlenebilir teşekkürler.

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Erken seviyelerde P.E.T. yakıttan ötürü çok maliyetli olabilir. Bu sebepten ötürü kullanmamanızda fayda olacaktır. İlerleyişlerde en önemli içerik katkısı her zaman Zeta kapısından sağlanmaktadır. Prometheus Lazer topu yönünden eksikleriniz bulunmakta; bu sebepten ötürü ilerleyiş stratejisi olması adına Burada bulunan konu inceleyebilirsiniz.
    Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.