İlerlemek Adına Sorular

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Reminight40 tarafından 7 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Yanlış ise Modlar taşırsa sevinirim.

Gemi full spartan full pro ırıs zeus ve apis seviyeler 13 pro lazer seviyelerim 11-12 civarlarında.

Plus gemim yok geçen etkinlikten orcus aldım ama modülüm yok. Genel olarak hiç modülüm yok.

Tyranos centruion gemisine sahibim ancak %15 hasar ve hız modüllü solace kullanıyorum.

Oyunu bir süre bırakıp geri geldiğim için plus gemisi ve modül konusunda berbat durumda gemim.

Burdan sonra gelişmek için ne yapmam gerekiyor plus gemisine mi kasayım yoksa orcus a modül çıkarmaya mı çalışayım etkinliklerden. Ebedi kapıda 80'in üstüne çıkamıyorum full x4 sıkarak. Geliştirmem lazım gemimi. Bazen ebedi kapıya girecek parçayı invoke den alamıyorum az hasar vurduğum için.

Nerde ne şekilde ne kasmalıyım ilerleme yolum ne olmalı tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. :)

(serverim global 7 level 23üm onayan arkadaşlar varsa birlikte oynayabiliriz.)

2. noktakoyam

noktakoyam User

etkinlikleri ihmal etme hem modül kas hem iac eir vs. modüllerine göre bir plus gemisi birleştirirsin ya da orcusla devam edersin. ama şimdilik solace devam etmen mantıklı gibi. şuan için geliştirmelere ve etkinliklere odaklanman faydana olur. ve bl görevlerinide yaparak ilerleyebilirsin

3. öncelikle droit geliştirmelerini seviye 16 ya çıkarmanı tavsiye ederim..daha sonra plus gemi alacaksan mutlaka sevkiyattaki 3 yuvayı da alıp (toplam maliyeti 250 bin uri.indirim geçmiyor) diametrion biriktirmeni tavsiye ederim..bir yandan da bölünme kristalı toplayıp hydra triskelon yada neptüne alman gerekecek.(benim tercihim öncelkle hydra)...etkinliklere katılıp savaş bileti anahtarlarınla da bölünme kristali ve eksik gemin varsa tamamla..iac ta çok önemli plus gemiler için..mutlaka biriktir..geri kalan anahtarla da modul al şansına güzel bir şey çıkarsa artık..orcus için hız modulun kalkan delme ve hasar modulun yoksa plus gemilerle baş edemez..kapılarda işe yarar ama pvp de av olursun..spartanların ve prometheusların varmış zaten.B03 kalkanlarını da tamamlarsan iyi yoldasın demektir...başarılar..