İlerleyiş/Gelişim Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ¯ǾŁŪM¯M∑Ł∑ĞĪ¯[Ð∑√™]¯ tarafından 18 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba, bu oyunu 2007 den 2017 e kadar aralıksız oynamış biriyim. hatta oynamış olduğum serverde general rütbesiyle uzun yıllar oynamaya devam ettim. Fakat serverlerin birleşme durumu konuşulduğu an başıma gelen talihsizlikler yüzünden 3 yıl boyunca hiç bir şekilde oyuna giremedim. Daha bugün girdim ve inanılmaz derecede oyun değişmiş. 3. sıradaki hesabım 348. sırada kurmay binbaşı ve ben şuan nerden nasıl başayacağımı bilemiyorum yardımcı olabilecek var mı?

2. lordm0zart

lordm0zart User

dostum serverin neresi?

3. Abd doğu 2

4. smoonrise

smoonrise User

Spartan için hazırlık yap ; ( bunun için 1 sefer lik kronos yapman inşa planı alman lazım ve bölünme kristali biriktimen lazım her iris tasarımı için 225 adet lazım genelde hades ile yapıyor herkez ama diğer kapılardan da geliyor )
    Pro lazeri yapman lazım ; ( x-8 de yeni harita oradan pro lazeri için rinuks elde etmen lazım diğer birleşenler yeşil anahtar kredi v.s onlar kolay )
    Bo3 kalkanı ; ( Oyun ekranı menüsündeki birleştir menüsünde birleştime için gerekli olanlar yazıyor Cromium var o etkinlik ile geliyor ay 1 yada 2 kere genel olarak zeta yapıp toplanıyor 1 hafta süren bir süreç yaratık çöplerinden düşüyor Cromium katlayıcı + arge + pet protokolü arttırıyor sayısını )

Geri kalanlar eksiklerin gemi modülleri onlarda ara ara etkinlik ile geliyor zaten chatten de takip edersin .Şuan aklımda olanlar bunlar .

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Güncel durumları incelemek için Burada, Burada bulunan konuları inceleye bilrisiniz. Eksik olduğunuz yönlerinizi belirterek daha detaylı açıklamalar talep edebilirsiniz.

İyi Forumlar.