İlerleyiş Önerisi P.E.T

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Jackdawn tarafından 1 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Uridium'u nereye harcamak mantıklı

1. PET

10,0%
  2. ZETA

90,0%
  1. Jackdawn

Jackdawn User

Merhabalar,

Gemi özelliklerim
    Solace (%15 NPC Hasar modülü)
    8 Pro, 8 LF4 Geri kalan lf3
    8 İrisim hepsi 11. Seviye
    6 Adet Havocum var Petim 11 Lv
    15 Arge
    Güve ve Burgu var
    Küreselde oynuyorum
    Youtubeden bir kaç videodan izlediğim kadarıyla pete %30 indirim ile birlikte yaklaşık 500k uridium harcaması yaptıktan sonra protokoller ve lazer slotlarını açıp tüm proları pette kullanıp anti uzaylı protokolü ile inanılmaz hasarlar çıkartabiliyorlar (x1 ile 30k)
    Gemime 20 pro taksam dahi o kadar vurabileceğimi düşünmüyorum

Benim BL Haritasındaki hasarım 11-16k arasında ve görevleri yapmakta aşırı derecede zorlanıyorum ve yardım edebilecek birini bulamıyorum
    Bu şekilde daha iyi pro lazeri ve rinusk kasabileceğimi düşünüyorum

Siz ne düşünüyorsunuz daha önce yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ne kadar mantıklı sizce?

2. Mineral

Mineral User

2014 de 5/3 den 10 dönüm arsa aldım zarar ettim.o yıllarda pete yatırım yapsaydım 1 e 10 kazanırdım.En mantiklisi pete yatırım yapmanizdir.

Jackdawn bunu beğendi.
  3. Zeta yapman halinde dolaylı olarak petinide geliştirebilirsin zaten :)

4. titans___

titans___ User

kod var GALAXY ayın 6 sına kadar geçerli pete son model kamikaze almalısın vip de veryor mesele senin gemin için önceliki zeta yaparsan daha faydalı olucağını düşünüyorum pet dediğin gibi hasar çok çıksada kısa vadeli faydalı elit lazım o hasar için yakıtda çok yakıcak o şekil kullanımda artyor bende kutu ar ge si yaptım yine de yakıt yüzüne hep açmıyorum o dediklerin sana baya uriye mal olucak sende havocda yokken habire pete yakıtla uğraşırsın 2 hafta yüzde 25 indirim olsa ne olucak o süre bitince napacaksın gibi değil mi ben son yüvsit için 400 bin uri verdim kod geldi indirim 75 bin uri de zarardayım ona bakarsan grvden baya uri gelicek şu cubi grvi var 3500 onu bitiremem de daha 348 lerde bot da 2 gemi var tak cubinin üstünde duruyor tıklayamyorsun düşman da geliyor günde 300 kesmek le daha çabuk bitsede o zor bu şartlarda zaten.

5. -333-

-333- User

onlara grup atıyormusun bazıları kabul ediyor grubu.

6. Jackdawn

Jackdawn User

Zaten Petimde 4 Radar Prokololü, Kamikaze, Düşman Bulucu, Hammadde Toplayıcı, Oto toplayıcı var hepsi 3 Lv uridium hesabını da yaptım indirimi de hesaplayarak yukarı da belirttim

7. titans___

titans___ User

ben fikrimi belirttim önceliğin petden çok gemi olması zaten pet de olması gerekenleri sağlamışsın da bu pet yakıtı ne kadar gider ona da dikkat edersen yakıt azaltanlarıda alabilirsin karar senin gemi senin

8. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyun içerisinde tam olarak ilerleyiş sağlamamış bir oyuncunun; P.E.T yönünden yatırım yapmasını doğru bulmuyorum. Bunun sebebi:
    Öncelikle P.E.T için çalışır durumda aktif bir gider durumu mevcuttur.
    Sonraki bir durum olarak da ilerleyişinizi oldukça geriye atacaktır; Prometheus Lazer Topları ve ArGe açısından.

Zeta kapısını yapmanız durumunda:
    Kazandığınız Ganimet Anahtarlarını biriktirerek Prometheus Lazer Topuna yatırım yapabilir, kazanılan günlük dosyalar ile ArGe gelişimi sağlana bilinir.
    Fikrim bu yöndedir. Çoğunluk oyuncu görüşü yararlı olacaktır.

İyi Forumlar Dilerim.

darkorbitt47 ve .Mephistos. bunu beğendi.
  9. Anti uzaylı protokolüm full,
    Tüm yüvsit slotlarım açık
    Tüm lazerlerim lf-p01 ama geliştirmedim.
    Yüvsit seviye 5'de yaklaşık 10.500 vuruyor x1 ile

amaaa

saatte 3000 uridiumluk yakıt harcıyor böyle.

O yüzden
    1-Prolar ve Havoc fullenmeli
    2-Tyronnos veya orcus edinilmeli çünkü modüllerle çok güçlü oluyorlar
    3-Sonrası sana kalmış

NocTurk01 ve titans___ bunu beğendi.