İlerleyiş Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve jutedss tarafından 8 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. jutedss

jutedss User

Arkadaşlar oyunu bir dönem oynadım ve şuan öyle tekrardan başladım fakat farkettim ki gemim çok geride kalmış :) 8 İris Full LF3, 15 Level bir gemiye sahibim 6 arge var ne yapmam gerek 5 adet LF4 üm mevcut nereden başlamalıyım gelişmeye ilk yapmam gereken ne olmalı ve nasıl nerede kasmalıyım bana bu konuda yardım eder misiniz.

2. Bence önce görevleri yapıp irisleri lf3 bo2 hızları fulleyip 17 level olmak 17 oldukltan sonra pro görevlerini yapmak en mantıklısı

3. jutedss

jutedss User

lf3 ler full bo2 ve hızlarda aynı şekilde bir tek 17 level değilim sıkıntı orda başlıyor kapı mapı yapmam mantıklı mı zeta yapıp yeşil anahtarla lf4 günlerinde lf4 fullesem diye düşündüm chatten biri gerek yok dedi prolara odaklan falan yazdı kararsız kaldım

4. 4646tek0

4646tek0 User

kardeşim bunu söylemek istemezdim ama gerçekten bu işin oluru kalmamış artık ne gösterecek yol ne taktik bu oyun içinden çıkılmaz hal almış bırakan kurtulur.

5. zeta yapabilirsen yap bi şekilde x2 günlerinde onun dışında görev yapıp 17 level olup pro görevlerine başla

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

İlerleyiş stratejisi ve önerisi açısından Burada bulunan konu işinize yarayacaktır.
    Oyunu oyuncuya yönelik provoke etmek yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız.

İyi Forumlar.