İlerleyiş Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ErzincanLee tarafından 20 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba;

Aşağıda gemi detaylarını paylaşıyorum sizce nerede nasıl kasılıp neler yapmalıyım? Önce neyi geliştirmeli neler yapmalıyım. A dan z ye yardımcı olursanız sevinirim :) oyunu çok eskiden oynuyorum uzun bir süre ara verdim şimdi tekrar başladım

18 levelim 28 k uri 280 m credi var
    alpha yaptım / beta 23-48 / gamma 77-82 / zeta 69-111

18 G3N-7900 HIZ
    20 BO2 - 1 BO3
    2 PRO LAZER - 32 LF3
    8 İRİS - 7 tanesi 3lvl 1 tanesi 4lvl

pet
    kamikaze 3 lvl
    ticaret 1 lvl
    tamir 1 lvl
    hammadde toplama 3 lvl
    oto yağma 1lvl
    4 adet radar var 3 adeti 1lvl - 1 adeti 2 lvl

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Burada bulunan konuda detaylı bir açıklama ve ilerleyiş önerileri bulunmaktadır. Aklınızda kalan bir soru olursa konunuzda tekrardan sorabilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. tam olarak istediğim cevap yok modum :) ben gemimin özelliklerine bakarak yardım istemistim ama :)))

4. Emi0666

Emi0666 User

günde 4-5 saat palladium toplarsan haftada 2-3 zeta açabilirsin bunları pazar günü 2x gününde yaptığını varsayarsam;
    50.000 ; Uridium (yaratıklardan gelen uri ile beraber )
    25.000 ; UCB - 100 ( x4 Hasar ) (125.000 uri değerinde )
    400.000 ; Şeref
    12.000.000 ; Tecrübe Puanı
    100 ; Günlük Dosyası (30.000 Uri değerinde )
    50 ; Yeşil Ganimet Anahtarı (75.000 uri değerinde )
    1 ; Kronos Kapı Parçası
    3 ; Eksen Işın Regülatörü
    +_________________________
    280.000 uri . Degerinde

Zeta Kapısından Havoc (S) Droid tasarımını elde edebiliriz (şansa bağlı olarak)

sana haftada 100k uri 50k x4 bırakır ve argeni de önemli miktarda arttırır benim fikrimce argen 33 olana kadar zeta dönebilirsin ben 31 argeyim hala zeta dönüyorum hemde havocun hiç yok droitlerini full havoc yağtıgında %10 hasar bonusu veriyor ki buda seni kasılırken bayağı rahatlatır eğer palla toplamaya karar verirsen ve premiumun varsa vengance-lighting ile hızlı bir şekilde toplayıp ölünce portalda doğup devam edebilirsin ha eğer yoksa premiumun bigboy alıp full hız döşeyip ölünce credits ile portalda doğup yine hızlı bir şekilde toplayabilirsin senin için en iyi yol zetadan geçer gelen yeşil ganimet anahtarları ile zeus gününde kutu açarak apis+zeusunu tamamlarsın buda ek hasar demek zaten full havoc oldugunda yavaştan x-7 de kasmaya başlarsın tahminimce saatte 5-9k arası uri kasarsın premium+indirim çekersen biriktirdiğin uriler ile zeta da işin bittiğinde farklı kapıları açabilirsin. uri ile ilk burgu sonra güve droit tasarımını almanı öneririm, varsa venom gemisi kullan.

cevap için konusundan yardım aldığım @yılmazcan47 ye teşekkürler.

5. Zeta Zeta Zeta Zeta
    rica ederim <3

Emi0666 bunu beğendi.
  6. Gemini yazmamışsın. Uzun süre ara verip yeni başladığın için %15 npc modülü olmadığını varsayarsak venom (tekillik yeteneği) yoksa düz solace işini görür. Öncelikle hesabında 200k uri her zaman hazır bulundur. Etkinlikler çıkıyor savaş bileti alırsın (güzel modüller veriyor bazen). Haricinde görev yaparak gelen urilerle pazar günü sadece zeta kapısı yap. Havoçları fullediğinde (o zamana kadar npc modülüde bulursan) BL haritasında ömür geçireceksin uzun bir süre ( en az 25 pro yapana kadar durma) Sonrasında yeni gelen ebedi kapıya girersin yavaş yavaş.
    Önemli Not: Yeşil anahtarları açma biriktir hem pro lazer birleştirmek hem yeni kararsız modülleri almak için çoook lazım olacak.

7. bu arada konuyu açtıktan sonra apocalypse kutusu açtım 1 tane zeus droidi çıktı :D zetayı yapamam diye çekiniyorum aslında biraz. gemi diminisher ve aegis veteran var lightining yok malesef. bigboy alır devam ederim diye düşünüyorum ancak öyle olur. burgu düzeni var elimde onunla diminisherla dönüyorum yaratıkları yetenek açıp aslında dediğim gibi zetadan çekiniyorum biraz bitiremem hak boşa gider yaratık kesemem falan diye :))

anladım hocam ama bende suan sadece diminisher ve aegis var. solace diyorsan illa açık artırmadan alabilirim ancak onada 1milyar C falan giriyorlar zor yani :D zeta demişsin sende ama bu özelliklerle nasıl girerim yapabilir miyim bilmiyorum. Ve oyunu aralıklarla oynadığım için açıkçası taktik de bilmiyorum pek malesef ki :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Kasım 2020
  8. Korkma zetayı rahat yaparsın bu ekipmanla, hem artık 5 can veriyor sana ,eskisi gibi 3 değil. Ayrıca x2gününde sadece Zeta yapman çok önemli çünkü Prometheus lazerini daha kolay almanın başka yolu yok. x4 'leri ve anahtarları kesinlikle harcama . LF4 falan hikaye artık, altın kutular kırmızı kutular sadece göz boyama .. Oyunun yaptığı bu tarz şeylere kanıp anahtar harcama derim. BL haritasında gruplara katıli onlara yazıp davet atmalarını söyle, o görevler tek başına da olur ama aşırı zaman kaybettirir ve bir süre sonra sıkılıp bırakırsın.

9. o zaman yeşil ganimet anahtarlarını biriktiriyorum :D teşekkürler dostum biraz daha pro lazer kasıp o sırada pala toplayayım o halde. sonrasında da zetaya baslayalım ufak ufak :)

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  10. Bende senin gibiydim.Ama neredeyse bütün kapıları yaptım.Devamli hareket ederek ağır konfide rahatlıkla yaparsın.Ben pro görevlerini yaptım 10tane pro aldım.Gecen görevden dolayı 1tane daha aldım.Prolar arttıkça vuruşun fark ediyo

Droid konusunda çok şanslısın ben Zeus gününe kadar bekleyip droidler için parça bekliyorum.Nerdeyse hafta içi günlük görev ve paladium toplamaya geçiriyorum.Haftasonu zeta yapıyorum.Yaninda bir kapı daha yapıyorum.Zetaya önem vermen iyi olacaktır.

11. klana girdim simdi bitane seri sekilde pro görevi yapıyoruz 5-6 yaptım proyu ufak ufak kasıyorum da radar falan aldım bigboy alıp palaya geçicem crediyle doğarım portta. droid konusunda da evet o zeus için biraz şanslı olabilirim :D zetayı yapabilir miyim o var oyun sürekli atıyor ek olarak pc özelliği çok düşük kalabalıkta kasıyor kapıya girersem biterim o yüzden de çekiniyorum biraz :D

12. Bende senin gibi korkuyordum.Sadece son npc nin etrafındakileri isaretlemek zor onun dısındaa sıkıntı yasamazsın köşelere kçınca dahada kolay

13. teşekkürler en kısa zamanda halledicem :)

14. Diriliş27

Diriliş27 User

üstad zeta yaparken son bossu sağ üstte kes havoc şansı artıyor bıgboy alacağına 5-2 ye gemi bırak veya atlama kuponun varsa 5-3 daha iyi olur . onu etkinleştirip sonra cıtadel veya golıath la değiştir golıathın hızından ve deposundan faydalanırsın.

15. teşekkür ederim simdi bıgboyla geldim kesseler bile 22 bin küsür crediye aynı yerde doğuyorum cok iyi bisey ya :D