İlerleyiş Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve elgun666 tarafından 15 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. elgun666

elgun666 User

Selam
    oyuna 2yil ara verdim yine basladim
    12 prometheus lazer 23 lf-4 8 iris 1 apis full Hovac Solace ve Vonom 23 Arge puani
    18lv
    Sizce nasil devam etmeliyim oyuna 2yilda cok deyismis oyun

2. Senin yapacağın şey basit rinusk kasman lazım ki promethiusları fulleyesin.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. elgun666

elgun666 User

bi kac konunu okudum anladim kadariyla benden daha deneyimsizsin birakda deneyimli arkadaslar oneride bulunsun
    tesekkurler.

4. neor

neor User

:DDDDDD

yol yakınken yeni hesap açıp seni 20 prom yapacak birini bul
    12 promla uğraşılmaz

5. 8 ek pro içinde full havoc bırakılmaz. öyle öneri mi olur.. ebedi kapıda rinusk iyi geliyor. içerideki attend ler normalinden çok çok daha basit kalıyor. x2 günlerinde zeta dönmeye devam edip anahtarları pro lara yatırman en iyisi. x4 leri de aynı şekilde rinusk için harca hep. x4 sıkacaksan lf4 lerini çıkar sadece 12 pro takılı olsun, bu sayede çok az x4 ve seprom harcayıp çok seri rinusk kasarsın hatta rsb bile sıkıyordum ben aynı şeyi yaşadım. krediler pro için gerekiyor ama dmg destek eksik etme. kısaca bence bl haritasından çıkma bile. zeta için uri / gg kasmak dışında. zeta yerine direk anahtar alırım deme, zaten 50 anahtar veriyor x2 de yaparsan zeta, argeye de ihtiyacın var.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  6. Yeni hesap aç deme sebebinizi anlamadım. Yeni başlayanlar için pro lazer mi veriliyor?

7. Ben bu oyunu SAB mermisinin olmadığı zamanlardan beri oynayan biriyim, 2-3 yıl bıraktım ama PVE açılınca yeniden başladım epey de şey öğrendim.
    Sen oyundan önce saygılı olmayı öğren sonra gel buralara yaz.

__JΛCK_____§PΛRRσ√__ ve neor bunu beğendi.
  8. elgun666

elgun666 User

0-dan baslamakdansa normal hesbı gelısdırırım nası bı mantın varsa artık.

cok guzel onerıler zaten 2m-x2 600k-x3 1m-x4 var zetadan kasdim
    en matiklisi zaten senin dediklerini onlari yapicam
    bide ben prolari droitlere takdim yanlismi?

benim yazmamda problem yok benim konum cevap yazmazsan sevinirim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ocak 2021
  9. Günlük görevleri kaçırma, etkinlikleri kaçırma. Varını yoğunu Zetaya yatır ve BL takıl. Sıkılırsın sıkılmazsın o senin sorunun.

10. ah be hocam senden bu cevabı hiç beklemezdim :(

yılmazcan47 bunu beğendi.
  11. oyun durumu ayrı birşey kotu olur iyi olur laglı olur bunlar ayrı :)

Aşagıdaki uslup ile Aynı oyunu oynamak istemezsin kral bu oyunun belli bir kitlesi var şuan küfürlü tayfa hala var olsada sayı ne kadar azalırsa o kadar iyi .

deneyimli deneyimsiz birisi yardımcı olmaya çalışıyorsa teşekur edersin o kişi senin için vakit ayırmıştır sonuçta .

''bi kac konunu okudum anladim kadariyla benden daha deneyimsizsin birakda deneyimli arkadaslar oneride bulunsun''

_-Thanatos-_ ve militaryship-3 bunu beğendi.
  12. elgun666

elgun666 User

ben ona yazdi icin "tesekkur" etmisdim yazdiklarimi atiyosan tam at r.e
    deneyiminin az oldunu dusunupde yazdim ona ki sagol cvp yazmissin amma daha deneyimi olan ark. yazarsa sevinirim
    yanliw anlamissin anladinida basqalarina anlatma

13. smoonrise

smoonrise User

Öncelikle dostum oyun çok değişti ve gelişti haberin olsun birde sv. birleşince bireysel oynama gelişmek ilerlemek oldukça zor aynı klanda olmasan bile birilerinin tarafı olman için zorluyor şartlar birçok etkinlikte ve yaratık kesimi görevlerde belirli klanların ts lerin sözü geçiyor buda bireysel yada az sayısı olan oyuncu gruplarını zorluyor oyunu bırakma yada oyundan soğumaya sebeb oluyor .

Gelelim senin soruna ben olsam ilk öncelik zeus alırım 1 iris bile fark yaratır özellikle Bl de , 23 arge yazmışsın en erken kalın sıkma diye tabir ettiğimiz arge 21 sonraki 24 diye gidiyor 1 arge daha yapınca durumun müsait ise eksik arge ile kalın sıkma argesi uygulamanı tavsiye ederim böylece gemi gücü artacaktır , ilk etap 12 pro lazerini 20 sonraki etap onları 35 yapmak olabilir hedefin sonrası pet için olabilir ama yeni pet lazeri geldi oyuna ve elede etmesi oldukça zor Bl haritası yaratıları hariç pro lazerlerinden daha iyi bir lazer .
    Bo3 kalkanları içinde takipte olman lazım günlük giriş ödülleri , istemci giriş ödülleri ve etkinlik ödülleri v.s gibi diğer elde etme yolu ise cromium etkinliğinden , sonrasında spartan için herküllerin yapılmasını planla bence hazırlığını yap gg olarak yapacaksan sorun yok ama uridium ile açacaksan ve indirim çekeceksen iyi planla urin bitmesin defalarca indirim çekme ve x2 günü yap mutlaka ödül gelirse 2 tane herkül olsun 1 kapıda en azından . Bu arada 22 olursan direk korsan görevlerini yapmaya git uridium olarak ve rütbe olarak faydası olur ayrıca sonrasında açılacak Bl görevleri ile avantajların artar . Aklıma gelenler bunlar şuan eksik yada yanlış varsa konuya bakan oyuncular düzeltir yada ekler .
    (10 iris 10 havoc ile x2-x3 lazeri kullanıp seri impus keserek pro lazeri için gereken rinuks kasmak kolay geriye anahtar ve kredi kalıyor , en azından vuruş çift çekip kasılan grup bulursan yada invoke pusuya yatıp yaratığın çoğunu pilotsuz gemiler kesmeye çalışıyor en yüksek vuruş yapan 5-6 kişiye düşüyor kutu bundan faydalanabilirsin )

_-Thanatos-_ ve elgun666 bunu beğendi.
  14. elgun666

elgun666 User

cok tesekkur ederim zaman ayirib bu kadar detayli yazdin icin
    argeleri kalin sikma icin ayarladim zaten dediyin gibi herkes genel olarak runiks kas diyo dediyiniz gibi yapicam
    Sagolun

Konu Kilitlene Bilir
    tesekkurler herkese

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ocak 2021
    smoonrise bunu beğendi.
  15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konuya gereken cevapları veren oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim :) .

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.
    Eklemek isterim ki Forum Kanalında herkesin önerisi herkese açık şekilde sunulmaktadır. Lütfen konu içeriklerinde daha dikkatli olalım.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.