İlerleyiş Tavsiyesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve byzerg tarafından 8 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. byzerg

byzerg User

geminin pro lazerlerini fulledim şimdi b03 kalkanımı toplamam mantıklı yoksa pete pro lazer mi dizmem mantıklı veya başka bir öneriniz var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

2. tabiki pet en son ya kalkanlara başla yada geliştirmelerini yap proların.

3. uzayl80

uzayl80 User

önce gemiyi irisleri bitir kalkan eksiğin var halet onları PET en son iş senin icin önemli olan gemindir geminde neler var tam bilmiyorum o yüzden havuc ve herkül eksiğin varsa onları tamamla

4. samet3811

samet3811 User

brom 36 pro adamın da herkülü havucu yoksa ne biliyim :D

Delipaltalı35 bunu beğendi.
  5. uzayl80

uzayl80 User

hocaa prosu olanlarda iris apiş zeus eksiği olamazmı hehehe tam ekipmanı yazmamışki nereler eksik ona göre yardımcı olurduk sadece kalkan ve pet hangisi mantıklı demiş vatandaş bence gemi önplanda olmalı pet en sonki iş

şu darkorbiti nostalji hale getirin arkadas ben istemiyom herkül merkül pro lazer lf4 ne varsa alın geri oyundan arkadaş ( benden almayın emek var ) nekadar yeni şeyler geliyorsa alışamadan pat bi yenisi geliyo aman sizde kalsın onlar kafalar bu oyun yüzünden bi dünya oluyor zaten gerek yok yada beta sürüm eski darko yapın en güzeli

6. 12 proya ulaştım hala hercülesim yok tahminen proları fulleyene kadarda olmayacak kappa yapmayacağım çünkü :D yani dostum bazı şeylerin olması diğerlerinin olduğunun kanıtı değil :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  7. B03, spartan...

8. öncelik hasar artırmak acemi albay oldugumda bo3 almıştım sen düşün

9. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konu başlığınız daha uygun olacak şekilde düzenlenmiştir.

Şahsi görüşüm en son olarak P.E.T'e yatırım yapmanızdır. Şuan için BO3 leri, bunlardan sonra ise Spartanları tamamlayabilirsiniz. :) Spartanlar, Havoc ile aynı hasar değeri verdiğinden BO3 leri daha önce tamamlamanızda fayda görüyorum.

İyi forumlar.

10. uzayl80

uzayl80 User

broo herkül yoksa 2 confi atak olmalı 1 ci konfi gemi irisler ful lazer gemiye hız yada kalkan cek 2 ci confin gemi lazer ve yarı hız yarı kalkan irislere yarı hız yarı kalkan cek derim daha iyi verim alırsın 1-2 irislerde değişiklik olabir kalkan lazer verim alırsın

bence gemiyi haletmeden pete haletmek ne kadar dogru bilemem pet kesen cok oyunda önce gemiyi full elite getirip sonra pete girilmeli malum pet dünyanın urisini yiyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ağustos 2020
  11. byzerg

byzerg User

spartanlarım vs. var arkadaşlar bo3 ve petim eksikti bo3 gitmek mantıklı o zaman cevaplarınız için teşekkürler konu kilitlenebilir.

12. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Daha dengeli ilerlemeniz açısından B03 kalkan jeneratörlerinizi tamamlamanızı öneririm.
    Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir. Gerekli cevapları veren oyuncu arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.