Öneri İlerleyiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Flawless(*) tarafından 8 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba bir süre oyuna ara vermiştim şöyle bir girip takılayım dedim bazı şeyler haliyle değişmiş bu yüzden neyi önceliklendirmem gerektiği konusunda biraz kararsız kaldım.

Gemi Özellikleri

47 Pro lazer 20 tanesi 13. seviye
    Apis-Zeus 16. Seviye
    Full Havoc full Hercules
    Orcus Tyrannos Centuruion mevcut
    Centurion için %14 lazer hasarı %13 Kalkan delme modülü mevcut
    39 ARGE

PET Full uzaylı avcısı 3. seviye protokol ve gerekli olan çoğu modül var.

1) Spartanlarım henüz tam değil bölünme kristalim olmadığı için.

2) Yeni roketatarlardan hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım. Neptune için pek sıcak bakmıyorum açıkçası diğer istatistikler %5 hasardan daha faydalı olabilir gibi gözüküyor daha çok hydra veya triskelion olabilir diye düşünüyorum.

3) Yeni çıkan plus gemilerine sahip değilim, zaten onlara uygun herhangi bir modülüm de mevcut değil. Hangisini almak mantıklı olur karar veremedim halihazırda mevcut olanları almak bana çok bir fayda getirecek mi haliyle bunu da pek kıyaslayamadım.

Genel olarak bölünme kristali ve Tethratin, Khaylon gibi roketatar birleştirme malzemelerini nasıl kasabilirim?

Bölünme kristali için genel olarak Hades kapısının yapılması tavsiye ediliyor ama daha çok bireysel oynuyorum alternatif olarak lambda kapısı da öneriliyor. İndirim + VIP ile hafta sonu kapı getirileri düşüldüğünde Lambda'nın maliyeti ortalama ne kadar oluyor?

Plus gemileri için gerekli olan Diametrion'u hızlı bi şekilde nasıl elde ederim?

Spartan birleştirmek veya yeni roketatar birleştirmek konusunda biraz kararsız kaldım hangisini önerirsiniz?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İyi Forumlar.

2. fenrir58

fenrir58 User

lambda da bölünmeyi bir kaç saatçikte olsa boss ların 2 kat civarı ödül verdiği bir etkinlikte yapmıştım. neredeyse kendini döndürecek bir hale gelmişti ama malesef serverlar çöküp durduğu için faydalanamamıştım. onun dışında uri derdi yoksa makul olsa da tavsiyem abg ile yavaş yavaş ilerleyip uriyi her zaman faydalı şeyler için harca.
    örneğin 57 proya tamamlamak için zeta. pvp/pve için önce pet kalkanını (şu an chromin etkinliği de var hazır) ve uri/chromin fazlan olursa da pet silahlarından almaya başla. iyi bir öncelik/yatırım olur. full pro olmadıkça spartan/hydra vs aciliyetin olmamalı diye düşünüyorum.pro ları en acil şekilde fulle, tabi ki pet slotlarıyla birlikte.. ki mind/invoke dan çöp düşürebilesin. eternal dönüp 10 saatte 500-700k uri kasabilesin. bu noktaya geldikten sonrasında kaynakları mecburen savaş için ayırmaya başlıyorsun zaten. ilk kesinlikle hydra alınmalı. neptune ü genel olarak pve için kullanıyorum. pvp acelen yoksa neptune çok fayda sağlar iyi bir yatırım. tüm kaynaklarını kalıcı hasar bonuslarına odakla gelişim sürecin bitene kadar. örneğin havoc>spartan bir bonus yok ertele. hasar desteklerini hiç eksik etme. cerberus droit, uzaylı avcısı 4. vs gibi öğeleri çok iyi takip et elde etmek için. üşenmezsen arada kasılırken bir süre 4-5 de vs güçlendirici kas. +%20 npc hasarı çok büyük fark yaratıyor gelişim sürecinde.

3. Hesabın gayet iyi durumda. Bireysel takıldığını varsayarsak;
    Bölünme kristalini hızlı kasmanın tek yolu lambda kapısıdır (hem açması hem bitirmesi kolay), her kapıda yaklaşık 10k uri zararın olur (açması için harcadığın uriden elde ettiğini çıkarınca). Artı olarak Etkinliklerde savaş bileti takası ile elde edebilirsin. Tethratin günlük görevlerden, savaş bileti takası ile ve uber annihilatör gibi yaratıklardan (başka yaratıklarda vardı anımsayamadım) toplayabilirsin. Plus gemilere modül bulana kadar plus gemi almanın mantığı yok, o zamana kadar hem fikir sahibi olursun hem diametrion biriktirirsin. Diametrionu sevkiyattan R serisi yollayarak ve galaxy kapılarından bitirmede küçücük bir şansla elde edebilirsin (bazen satışada geliyor). Bölünme kristalini ilk önce kesinlikle hydra birleştirmek için harca, spartan 2. hatta 3. tercihin olsun. Birde serverlerde özellikle bl haritalarında bot tren kaynadığı için ebedi parça kasmak çok zor olacak senin için. Öyle 10 saatte 8-10 ebedi kapı yapmak ve bunun için gerekli ebedi parçayı toplamak ancak botların yapabileceği bir iştir, bireysel temiz oynayan birisi bunu KESİNLİKLE yapamaz. Bir ebedi kapı 75k uri veriyor, yanında rinusk ve takip kasabilirsin ancak.

Schwan bunu beğendi.
  4. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba arkadaşlar,

Süper bilgiler vermişsiniz. Oyuncumuza yeterli geleceğini düşünüyorum.

Konu kilit. ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.