İlerleyişim nasıl olmalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Dark9878 tarafından 10 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Dark9878

Dark9878 User

Kullandığım gemi şu anlık Venom

11 pro 16 lf4 1 hp lf4 1 magma lf4 1 yansıma lf4 ve 1 tane spectral lancer 3 var (bunu kullanıyorum çünkü çoğunlukla pve yim ve bu 185 vuruyor lf3 ise 180 o yüzden bunu tercih ediyorum)
    8 iris(hepsi 3 seviye) 8 havoc var
    26 apis parçası var 0 zeus parçası
    19 bo2
    2.155 eir
    uçuş düzeni olarak sadece burgum var

modüllerimden güzel olanlar ise centruion için dmg modülü %11 lazer hasarı -%2 kalkan -%2 lazer isabet oranı gene centruion için sarı modül %8 şeref %12 kalkan delme
    centruion için yeşil modül var özellikleri de şöyle -%1 lazer hasarı -%1 npc hasarı %17 dp bu modül centruion için çıktığı için bunu daha sonra stabile etmeyi düşünüyorum ve orcus için bir modül daha var oda yeşil modül %1 lazer hasarı %1 kalkan delme %14 dp ama bu orcus için olduğu için kullanmayacağım çünkü orcus paralı olduğu için geri dönüştürmeyi planlıyorum gelecekte

Yarın 1 zeta daha yapıp 12. promu yapacağım ve apocalsype kutusu yapmak için scarp kasıyorum apis ile zeusu ordan çıkartmaya çalışacağım anahtarları prolara ve centruiona gitmesini istiyorum
    Centruion almak için ne yapmalıyım invoke boş olmuyor alamıyorum çöpünü attend keserek mi yapmam gerek 15k takibi ilerleyişim nasıl olmalı sizce

2. lEfe

lEfe User

Gemi olarak şuan ne kullanıyorsun belirtmemişsin ama Solace tavsiye ederim
    Akik eventinden %15 npc hasarı ve %5 hız modülü alabilirsin hazır akik kasarken dp link modülüde kas

Pve de olsan önce farm yapıp pro lazer yapmalısın
    Başlıca tavsiye ettiklerim
    1- Acil pro kasman lazım minimum 35pro ol
    2- Güve al zetayı hızlı dön
    3- Argeni belitmemişsin ama argeyede yatırım yap ( bol bol zeta dön )
    4- 35 pro dan sonra anahtarlarını zeus günlerinde aç (Apox veya obsidyene kristal harcama spartana harcarsın)
    5- Petini geliştir Bol bol anti uzaylı döşe
    6- Etkinlikleri kaçırmadan yap
    7- Geliştikten sonra kendine bir klan bul her hafta sonu hades dön spartan yap ayriyetten en önemlisi bol bol karantina dön irislerin proların 16lwl olsun

30-35prodan sonra blde rahatça ınvoke dönersin modül birleştirip parçalayıp uygun modüllerinin oranlarını değiştirirsin

3. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

İlerleyiş önerisi olarak oyuncu arkadaşımızın oluşturmuş olduğu Burada bulunan konu sizi oldukça açıklığa kavuşturacaktır.

İyi Forumlar.