İlk 10 Prometheus hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve samuraylive tarafından 23 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar,

Oyunda yeniyim. 17. seviye gemim sayborg. Paket almıştım 25 kararsız lf4 + 5 tane lf4 hyperplazmoit var. ayrietten 18 lf3 ve 1 adet lf4 normal var elimde. İmpulse kesmem gerekiyor. Nasıl kolay kesebilirim. Cephane olarak x3 x4 veya job sıkabilirim. Diroit olarak 8 iris hepsi 6. seviye petim 5 lvl 4 lazer slotu var

2. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

İlk görevlerde zorlanabilirsiniz, fakat prometheus sayınız arttıkça yani görevleri tamamladıkça BL haritasındaki yaratıkları kesmeniz kolaylaşacaktır. Chat veya DarkOrbit discordu üzerinden aynı görevi yapmakta olan oyuncularla iletişime geçip beraber yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 24 Şubat 2023
  3. Prometheus görevlerini yapmak için birinden yardım alman şart, görevleri tamamladıktan sonra gemine sadece prometheus lazerleri takarak(Cephaneden tasarruf için) geri kalan proları zamanla kasabilirsin.

4. çok teşekkür ederim. bir şey daha sormak istiyorum gemiye full lf3 takıp diroitlere kararsız ve hiperplazmoitleri takmak daha mı mantıklı olur. şimdiden teşekkürler

5. Diroitler gemiden daha fazla vurduğu için güçlü lazerleri diroite takmak daha mantıklı olacaktır. Bu arada kararsız lf4 ler ve normal lf4 ler npc hasarı konusunda lf3 den daha kötüler, npc odaklı oynuyorsan lf4 yerine lf3 takman daha yararlı olacaktır.

6. joetly

joetly User

ilk 10 pro lazer için yardımla yapabilirsin. oyun içi chatte yardım istersen elbet yardım eden çıkacaktır.
    ilk 10 pro lazerden sonra yapacağın şey bence (daha az cephane harcamak amaçlı) kimileri diroitlere diziyor ama ben gemiye atmıştım. diroitler full kalkan her 2 confi. gemi full hız. ve lazerler gemide (sadece pro)

full kalkan ve full hız tank gibi oluyorsun (npcler için) playerlerdan da rahat kaçabiliyorsun. x4 sıka sıka gezinebilirsin bl haritasında. hatta solace alabilirsen %15 npc hasar bonusu ve dp tamiri ile hiç porta gidip beklemen bile gerekmez.

lazerler her biriktiğinde confilerden birini normale doğru çevirip rinusk kasman fazla dert olmaz. yeşil ganimet kutusu anahtarı gerekecek. canın sıkıldığında zeta, canın sıkıldığında rinusk.

bu rotadan şaşmazsan çok kısa sürede pro lazerleri fulller ve ortalama üzeri gemiye sahip olabilirsin. maalesef çok sıkılacaksın hep aynı şey yaptığın için ama emin ol bir süre sonra çok hızlanacak bu olay ve eğer az da görev yapayım falan deyip bu rotadan şaşarsan bu ortalama üzeri gemiye sahip olman maalesef çok uzar.

7. tek başıma 2. proyu almak üzereyim. değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
    solace almayı düşünüyordum zaten hem zeta yapmak için hem bl için. zaten pro sayısı artıkça kesmek kolaylaşacak. Başka arkadaşlara tavsiye olarak sayborgda job sıkıyorum. lazerler promerium güçlendirmeli. roketatar sar1 sıkıyorum. ortalama 25 30k hasar çıkıyor.

Anladığım kadarıyla gemideki tüm lazerleri lf3 ile değiştiriyorum. diroitlere 2 pro 5 hyperplazmoit 1lf4 gerisini kararsız koydum. umarım işe yarar.

Destekleriniz için hepinize teşekkür ederim. Uygun ise konu kilitlenebilir.

8. _Blade_

_Blade_ Guest

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.