ilk 2 sıradaki gemilerin botta kesilmesi.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve tcares tarafından 20 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. FurkanS53

FurkanS53 User

Kimleri kimlere şikayet ediyorsun :) boşuna kendini yıpratıyorsun. N/A, neyin uğraşı?? Burada da fazla adamı konuşturmazlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Temmuz 2021
  2. tcares

tcares User

Heralde banlayın diyeceğim.. benim hesabım banlanmış aynı olaya sebeb. ben burada bu yanlış bunu yapmayın yazarken benimle kafa yapıyorlardı. forum hesaplarımın niye ban aldığı ortada. açsın adminler baksınlar açtığım konulara banlı hesaplara. yazdığım yazılar orada. verilen cevaplar orada.. hatta yanlış hatırlamıyorsam imha ederken puan almadığımı ispatlayınca kuzey admin olması lazım çöp alıyorsun yazmıştı. dalga mı geçiyorsun yazmıştım.
    o zamanki takım lideri açık açık yazmıştı bir gemiyi fazla imha edersen imha eden hesabın ve edilen hesabın ikisininde kapatalıacağını.
    kaç defa ban yedim ben bu olaya sebeb. benim hesabım kapanacak seninki kapanmayacakmı!!!
    2 ORGENERAL 1 GENERAL aynı anda 8 irisli argesi olmayan sepromlu x4 le 20 k ateş eden gemiye o kadar üst üste imha olurmu . 3 ü bir arada . şakamısınız siz.
    8 irisli gemi benim hesabımı 1 kere imha etse ortalığı karıştırırım ben kontrole din gemiyi diye.
    ya 8 irisli gemide hile vardır. oyunda bir açık bulmuştur 2 orgeneral 1 general 3 ünde de enerji transferi açık bunları üst üste 3 ünü bir arada imha etmiştir üst üste 1 kere değil 2 kere değil....
    yada bu hesaplar 2 orgeneral 1 general bottur . oto pilottur imha olmuşlardır.
    yada 2 orgeneral 1 general 8 irisli gemiye bilerek imha olmuştur . 8 irisli hesap oyun puanı alsın diye kendilerini bilerek imha ettirmiştir. puşingtir..
    2 orgeneral 1 general 3 ü birarada o gemiye o şekilde imha olurken itiraz etmediyseler ki etmediler. ya botturlar yada puşing yapmışlardır. 2 türlüde hesaplar kapanır... bunu ben demiyorum..
    buraya açık açık takım lideri yazdı.. gişte yazıyor..
    bunu geçtim benim hesabımı kapatırlarken gereğindne fazla bir oyuncuyu imha etmek puşingtir yazdılar. gereğindne fazla imha nedir!!!!!
    buna cevap alıncaya kadar supporta 10 dan fazla mail attım ben . gereğinden fazla imha nedir sayı kaçtır . bir sayı olamsı lazım...
    bana verdikleri cevap takım lideri verdi cevabı tp şöhret puanı düşmeye başaldığı anda gereğindne fazla imha başlamıştır... tp şöhret puanı 5 imhadan sonra başlamıyormu??
    bana chatten küfür eden oyuncuyu sülalemde küfür etmedik kimseyi bırakmayan oyuncuyu ki support adminlerinin hepsi biliyordu bunu o oyuncuyu imha ettiğim için 12 defa olması lazım hesabımı kapattılar puşing yaptın dedler o cevapları yazdılar...
    kaç ay uğraştım yanlış yapıyorsunuz bunu yapmayın diye .. bana kural bu şekilde dediler. forumdan banlar verdiler. tüm hesaplarımı kapatmakla tehtit ettiler.
    benim hesabım kapanacak aynı olaya sebeb seniin hesabın kapanmayacak ...
    göreceğiz..
    yazıyor adminler biz herkese eşitiz biz adiliz . biz oyuncular arasında ayırımcılık yapmıyoruz.. vs vs...
    benim hesabım kapandığı zaman darkorbit adminlerine ceza uyduruyorsunuz yapmayın hesabımı kapatabilmek için ceza uyduruyorsunuz yapmayın diye adeta yalvardım ben..
    tekrar yazayım bu olaya sebeb defalarca ban yedim..
    darkorbitin şimdiye kadar gördüğü en kötü ekpsiniz sizden daha kötüsü gelemez yazdım..
    açıp baksınlar adminler forumdan banlı hesaplarımı okusunlar yazdıklarımı.. supporta yazdıklarım var..
    bazı yazılarımı tamamen sildiler.. arşive kaldırmadılar tamamen sildiler normalde yapamazlar . arşive kaldırırlar birde konuyu kapatıp sadece yazan görebiliyordu öyle birsey vardı bunun ikisini değil yazdığım yazıları tamamen sildiler. ne kadar uğraştım ben ..
    sonuç:
    bir hesabı üst üste imha etmek puşingtir . yapan hesap ve imha edilen hesap kapatılır..
    bunu ben demiyorum DARKORBİT TAKIMI diyor .. benim hesabımı kapattıklarında bunu demişlerdi...
    Benim hesabım kapanmışsa o 3 hesabında kapanması gerekiyor.
    bana küfür edildikten 15 saat sonra hesabım kapandı... bana küfür eden oyuncuyu 12 defa mı ne imha etmişim puşing yapmışım.. şimdide 8 irsili gemiyle 2 orgeneral 1 generalı üst üste koyup imha edip puşing yaptımm....

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Görüldüğü üzere oyuncularımızı dinliyor ve konuşmalarını görüyoruz. Konuşturmadığımız kişiler topluluk içerisinde üslup bilmeden gözlerini kapatarak patavatsızca ortaya konuşanlardır. :)

İyi Forumlar.

4. smoonrise

smoonrise User

Bizim klanın gemileri yazmışsın ve doğal olarak onları korumak istiyor olman normal peki hiç sordun mu bu 3 gemi kullanan kişilere 12 kere kesilirken neredeydiler ? hesapları nasıl onlar yok iken kesildi ? 3 geminin de 12 sayısı ile kesilmesi nasıl bir tesadüf rastlantı ?

Cubide phonex ile pete mi patladı ? citadel ile ateş çek mi yaptı ? petine ateş edip darbe alınca arkadaşımı kesti düşmana imha yazdırmak için ? Nasıl 3 hesabı 48 kere imha etti bu gemi ?

Sadece sen değil kimse sormuyor bu soruları ; Nasıl 12 kere kesildi ? evet bu bir pushing amaçlı bir kesim davranışı gibi ama bu hesapların sahipleri 12 sayısına kadar neredeydi ? Kimse bu gemilerin kesilme sebebi hesaplarının başında durmayanlar demiyor bunun sebebide 3 parti yazılım ile pilotsuz gezenler diyemiyor .

Konu sahibi BOT ' ta yakalamış kesilme sayısı olarak belirledikleri sayı olan 12 kere kesmiş hesaplar oyundan çıkış almış , şimdi bu kişiyi pushing ile cezalandırmışlar hatta yanlış anlamadım ise birde tek taraflı verilmiş pushing banı çift taraflı değil enteresan işler dönüyor yine demek lazım bu kadar ellerin titrememesi lazım 1 ci sıradaki klan yada gemilere ceza verirken ....

Durum çok net botta ki gemiler 12 kere kesilmiş bot banı merkezin yetkisi içerisinde , pushing ise TR ekibinin varsa pushing ihlali çift taraflı ceza verilir geçilir uzatılacak birşey yok bu 3 hesabında savunulacak bir yanı yok habersiz başkaları tarafından kesilmek istemiyorlarsa hesaplarının başında oyuna girecekler ...

Son düzenlenen: 23 Temmuz 2021
  5. Bu konu özellikle sevgili bot kullanan rütbeli arkadaşlarımıza ders niteliğinde bir konu .Saatte 1 mutlaka bakın geminizin durumuna :D :D :D Ve konuyu açan arkadaşa teşekkür etmelisiniz bence tartışmak yerine :))