İlk Beta Deneyimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ★|••кαнчα••|★ tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Beta kapısını inşa ettim. İlk defa yapıcam. Kapı için nasıl bir konfi önerirsiniz ? Yani napayim, nasıl yapayim ? Tecrübesi olanlar yardımcı olursa sevinirim :)

Gemi özelliklerim şöyle;
    - Goliath (Gemi)
    - 8 Iris (Droit)
    - 33 LF-3 (Lazer)
    - 19 SG3N - B02 (Kalkan)
    - 16 G3N - 7900 (Hız)
    - Bütün Ekstalar

Seprom sıkıntısı yok.
    Pet Kamikaze 2 var ama VIP olmadığı için kullanmayı düşünmüyorum.
    Bir de elit lazer ve roket cephanesi gerekir mi ?

2. kartal2670

kartal2670 User

merhaba kahya,

bu gemi ve malzemelerle kapıda sorun yaşamazsın , standart konfilerle tüm kapıları çok rahat zorlanmadan yapabilirsin ,

standart konfi dediğim :
    1- ful vuruş ( gemi ve irisler ful lazer , 6-7 hız gerisi kalkan )
    2- savunma ( gemiye 15 lazer , irislere kalkan , gemi ful hız )

dostum tüm işi birinci konfiyle yapacağın için yaratıklara veya kapı bölümlerine göre istediğin gibi değiştirebilir geliştirebilirsin , ben tüm kapıları bu konfilerle yapıyorum rahat oluyor , bazen bir iki kalkan yada hız eklediğim veya çıkardığım oluyor ama genel olarak bu konfiler rahat rahat işini görecektir ...

kolay gelsin iyi oyunlar......

3. Merhaba ,

Genel olarak uzun sürse de bitirebileceğinizi düşünüyorum.

Kristallin'ler kademeli gelsede bir yerden sonra hepsi haritada oluyor ve biraz sıkıntı meydana getirebiliyor.

Kristallin
    Sibelonit

geldiğinde kasma yapabiliyor. Kristallon'larda dikkatli olmanız gerekiyor.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.