İlk DarkOrbit ci Kimdir ? :)

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve -Gazi_27- tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

Merhaba
    benim adım ahmet gaziantepliyim suan 22 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ve bilgisayar üzerine yazılım donanım programlama bölümünde okuyorum

Kısaca özetlersek aslında bundan 6-7 sene önce bilgisayar diye bir kavramın ne oldugunu bilmiyordum 2008 yılında bilgisayarla tanıştım sanal ortamları keşfetmeye başladım
    ve ilk sanal ortamım 2009 yılında darkorbit ile tanışmakla oldu cevremde oynayan hickimse yoktu aslında bilgisayar kullanan hickimse yoktu darkorbiti kendi cabalarımla öğrendim ve bu zamana kadar devam ettirdim ve darkorbite başladığımdan beri hep türkiye2 serverinde ve önce vru sonra mmo şirketinde oynadım ve halen mmo şirketindeyim bırakacaksam eğer yine tr2 de ve mmo da bırakmak isterim ve dans etmek hayatı keyfime göre yaşamak özel ilgi alanımdır

buda eskilerden bir görüntü...

Son düzenlenen: 1 Haziran 2014
  2. Uriye bak vay anam...

OOFLY61 bunu beğendi.
  3. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

evet eskiden belli bir yere kadar geldin mi gemi gelişmesi biterdi gerisi savaşlara kalmıştı :)

Son düzenlenen: 6 Nisan 2014
  4. Merhaba ,

Foruma hoşgeldiniz ve keyifli zaman geçirmeniz dileklerimle

İyi forumlar.

5. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

TşkLer mod'um aynı dilekler benden olsun.
    sizleri tanımak güzel...
    Keyifli görevler.

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba; foruma hoş geldiniz umarım hoş vakit geçirirsiniz :)

7. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

Teşekür Ederim Fenomen mod'um inşallah siz de cümlenizin sonundaki gibi herzaman güleryüzlü vakit geçirirsiniz... :)

8. bu zamanları bende bilirim.... kötü anlılar :(

9. Drowhake

Drowhake User

Merhabalar , öncelikle hoşgeldiniz. :3

Bu fotoğrafı gördükten sonra aklıma eski darkorbit geldi özledim ya :(

10. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

evet eski darkorbitcileri görmek güzel ve gurur verici bir duygudur :)

Drowhake bunu beğendi.
  11. bu eski goliathları özledim görünümü bir başkaydı o günlerde :)

Drowhake bunu beğendi.
  12. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

evet görünümü bir başkaydı ama bundan ziyade eşitlik vardı dostluk vardı beraberlik vardı kardeşlik vardı... gemiyi belli bir seviyeye getirdikten sonra herkesle eşit olurduk ama şimdiki zamana baksana... bir yüzbaşının general kadar forsu var. saygılarımla...

13. Jan_Dark

Jan_Dark User

ben tr1 de oynadım bayağı tr2 ilk açıldığı gün tr2 ye girdim İLK klanın adı XENA. Buda benden olsun :D JaNDaRK

14. sayın nickdaşıma burdan selam :p , madem eski darkorbit dedik o_O
    sv : isk2

15. Adam burada mesajını 2dk önce düzelti..

16. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

a.slm nikdaşım sende eskilerdensin sende benm için özelsin :)

17. NUTELLA78

NUTELLA78 User

Bende eski tr1 oyuncusuyum AGA klanindaydim.eskiden güzel baskınlar olurdu.Fakat simdi herşey değişmiş.Arkadasinda dediği gibi eşitlik yok.Önceden 8iris ve yeşil sikiyorsan adam kesiyordun.

18. İlk darkorbitçi kesinlikle kaptan06 dır :D

Halede devam ediyor :)

kaptan34 ve erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. eskileri özledim ya o zamanlar ilk 3-1 3-2 3-3 3-4 felan bu haritalarda modaydı 30-40 kişi toplanıp adam keserdik şimdi 3-4 kişi bi haritayı dize getiriyor bende 2006 da felna başladım favorim mmo ydu fakat vru ya geçinceye kadar :D tr2 ye devam :)

20. Aynen ya lf4 yoktu bigboy baya elit bı gemiydi :) (görünüş olarak) ilk zamanlar daha iyiydi şimdi oyun bozuldu o zamanlar saatlerce basından kalmadığım oyun simdi ise açık fakat arka sayfada bos bos duruyor ve ben internette geziyorum artik oyun diyor ben bittim diyor.... Gercektende haklı oyunda haksızlık kol geziyor :(