İlk konuyu açalım bari hayırlı olsun :))

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merabalar kolay gelsin, Gemi haraket halindeyken tamir olmakta bu bir teknik sorun mu yoksa yenilik mi?, birde yaratıkalrın kalaknını bitirdikten sonra sıkmayyı kesmediğim ve uzzaklaşmadığım halde kalkan yapıyorlar keserken yanından ayrılamaz ve kalkanına bakarsanız sizde fark edersiniz, kolay gelsin. Ha bu arada bilmiyorum yanlış yere mi açtım konuyu. hatalıysak affola

2. ACIKAPTAN

ACIKAPTAN User

bendede ara sıra oljyo bug heralde ya..

3. Aynen bendede oluyor arada bir ama büyük ihtimalle bugdur ay başında düzeltirler

4. __®©__

__®©__ User

Ben oyun tecrübeme dayanarak söylüyrum ki sabırlı olup bekleyelim :)

5. ACIKAPTAN

ACIKAPTAN User

yo yenilikmiş ztn ilerlerken tamir olması ama yaratıgın kalkan doldurmasını bilmiyom

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Arkadaşlar yeni güncellemeler oldu konu hakkında bilgilendirmeler yapılacaktır. Lütfen bekleyiniz.

İyi forumlar...

7. buzmavi

buzmavi User

Yeni güncellemedir artık tamir robotunuz hareket halindeyken hasar almadığınız sürece tamire devam edebilecek Görüşlerinizi burdan yazabilirsiniz

https://board-tr.darkorbit.com//threads/son-guencellemeler-hakknda-tartsma.3808/

İyi geceler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.