illegal Program Kullanıcıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BOMBACIMULAYIMAXE tarafından 28 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. NoName45_

NoName45_ User

Dediklerine katılıyorum, bot kullananların önüne geçmek için şöyle bi yöntemde var aslında. (Başka bir oyunda gördüm bana çok mantıklı geldi)

Oyuncunun ya oyunda açık kaldığı süre doğrultusunda (Atıyorum yarım saatte bir) ya da oyuncunun belli bir sayıda yaratık kesip belli bir miktarda kutu topladığı zaman sistem otomatik olarak doğrulama kodu gerektirebilir ve bu kodun süresi de max 10dk olabilir. 10dk içinde doğrulanmayan hesap gemi dahi hareket ettiremesin.(Fakat şöyle, 10dk süreden sonra da doğrulanabilir bir kod olacak. Burada amaç oyuncuyu oyunu oynadığı süre içerisinde pc başında tutmak. Ve tabiki o doğrulama kodunu yaptıkça ufak tefek ödüllerde verilebilir)

Ban atılamıyorsa/atılmıyorsa, oyunun bu hile açığı kapatılamıyorsa veya önlem alınamıyorsa yukarıda anlattığım alternatif bir çözüm olabilir, en azından açıklar kapatılıp ban dalgası gelene kadar.

Not: Yukarıda bahsettiğim uygulama daha çok pcyi sabahtan açıp hesabını oyuna bırakıpta akşam gelip alan oyuncular için daha etkili olacaktır.

2. ℓαηeт

ℓαηeт User

bu oyun ilagal porgam kulananlara birsey olmaz kac yil gecmis birsey olamamis simdi olacak adamlar 0 dan gemi yapip satiyor bunlara normal oynayan oyuncu lazim degil ilagal kulanan oyuncu lazim sene 2020 olmus birde oyun artik bigpoint bagli degil galiba o yuzden bannlamayi neyini unutun yine onlar 2, 3 yilda bir yapiyorlardi .DDD