ıм_ησт_ησямαℓℓ kimdir :)

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ım_not_normall tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Adım Anılcan Salma 18 yaşındayım :) Ankara'da yaşıyorum.Eskişehir'e üniversite yolculuğu gözüktü.. :)
    Oyunla tanışmam 2008 de okul arkadaşım sayesinde oldu.
    Tr1 de başlayan yolculuğum turuncu goliath yalanı ile bitince Tr2 başladım.
    Tr2 de bir çok klanda bulundum bir çok insan tanıdım [éfé],[ösw],[DLN],[KRT™], [ŞAİR],[NFS]
    Tr2 de son saydığım üç klanı sevmezler :) Dolayısıyla benide sevmezler .. :D
    Oyunda çok maceralarım oldu dediğim gibi çok insan tanıdım,bazıları sağolsun hayatı öğretti bana o yaşta :)
    2012 yılında svp öğrendim video düzenledim.Savaşımı değil ama videolarımı çok beğendiler :D
    2012 yılından itibaren forumda takılmaya başladım.Şansıma o zaman güzel insanlar ve yöneticiler vardı bazıları (Kıyamet admin) hariç hepsi çok iyiydi :D 10 a yakın insan tanıdım forumda şu an 5-6 sıyla konuşmaya devam ediyorum :)
    Video düzenleyebilirim sadece mesaj atmanız yeter :)
    Oyunu 2013 ağustosta klan olarak bıraktık.Bazı arkadaşlar devam etti orası ayrı klanımızdan daha sonra jp kazanan bile oldu :)
    Klan olarak çok iş başardık Tr2 de hepsine ne kadar teşekkür etsem az :)
    Bu yolda yanımda olan abilerime kardeşlerime teşekkür ederim :)
    Herkese iyi oyunlar,Hayatlarınızda başarılar dilerim :)

ÈrroR_™ ve •*Sehzade*• bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Ohoooo daha yeni mi konu açıyorsunuz ? :D :) Çok geç kalmışsın konu açmak için. :) Ama olsun hiç olmamasından iyidir. :D

İyi forumlar.

ım_not_normall bunu beğendi.
  3. kaansakal

kaansakal User

hoşgeldiniz bu arada imzanızda bir ayrıntı dikkatimi çekti ben 2008-09 kayıtlıyım :)

4. Hayatında başarılar dostum :) Eskişehir tam öğrencilerin yaşayacağı şehir.

Hangi üniversite ?

5. Adminim hiç sormayın :D
    Açıcam açıcam açamadım :D Eski forumda açmıştım zamanında orası ve burası açıkken kopyalıcaktım ama gelin görün ki .. :D

Hoşbuldum :)
    Bi nebzede olsa eskilerdensin yani :)

Teşekkür ederim :)
    Osmangazi Üniversitesi

BlackGhost™ bunu beğendi.
  6. Oradan kopyalayıp konu açana kadar orası tamamen gitti. :D :)

İyi forumlar.

7. Malesef öyle oldu adminim :D

Eve yolculuk gözüküyor bana müsaade :)

8. Tamamdır hayırlı yolculuklar. :) :D

9. 2 gün geçti sağolun adminim desem mi acaba :D

10. SpookS

SpookS User

Diyin bence. :D Bu arada geç oldu ama güç olmasın tekrar aramıza hoş geldiniz.

11. Hoşbuldum :) Bir şeyler ikram etmek isterdim ama hava 40 derece kalkamıyorum yerimden :(

12. Merhaba,

Forumda nice sohbetlere muhabbetlere diyerek aramızda yer almanızın bizi sevindirdiğini belirteyim
    Mümkünse geniş çevrenizden arkadaşlarınızı da toplayın forumun yeni yüzlere ihtiyacı var :)

İyi Forumlar

13. Teşekkürler :)
    Yeni yüzlere ihtiyaç var ancak çoğu forumu ve oyunu geri donmemek üzere bıraktı malesef :( :)

14. dostum video için yardımcı olursmun

15. Merhabalar,

Biraz geç oldu,yani geç yazdım anlamında hoş geldiniz.:)

16. Merhaba ,

Yazdığınız mesajın bu konu ile hiç bir ilgisi yoktur. Lütfen alakasız yerlere mesaj yazmayınız.

Mesajınız silinmiştir.

İyi forumlar.

17. Özelden mesaj atarsan olabilirim :)

Bende biraz geç yazıyorum K.bakmayin yeni gördüm anca Meşguldum bu aralar :) :( hoş buldum :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ekim 2015
  18. Saygıdeğer Yöneticiler bu konu bana ait de şahsıma naklini istiyorum böyle bir olay söz konusu mu :)

19. O şekilde bir aktarım , nakil v.b. şeyler olmuyor ama yenisini açabilirsiniz. :)

20. Tüh üzüldüm şimdi :( Bir ona bir buna girmek de zor oluyor :( Neyse smod bey teşkürler :D