ıм_ησт_ησямαℓℓ kimdir :)

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve ım_not_normall tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. O zaman bunu kilitleyeyim uğraşmayın. :D :)

Silence™DSSMN™Danger bunu beğendi.
  2. Ahahaha :D Smodum bugün baya hareketlisiniz :D enerji içeceği felan mı içtiniz :D Check-up lar konu kapatmalar felan yorucu işler bunlar. Yorulmayın sakinleşin dinlenin :D

3. Her zaman ki halim :D Yok aksine üşüyorum ve üşüdükçe foruma sarıyorum. :D :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. Peki :D
    Isınırız smodum :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. Bu kış çok sert geçecekmiş :D :)

6. [​IMG]

Eminim :D Gecelere for ♥

7. Ankara'da 2005-2006 arasında - 30 dereceyi görmüştüm yanlış hatırlamıyorsam. :) :D

8. Ben o zamanlar 3.sınıfa gidiyorum tabi 1.10 boyum var :D Smodum sizde bir gelmişsiniz tam gelmişsiniz :p :)

9. Şimdi öğrenmiş oldum. :D :) Planlı bir şey değildi doğaçlama olmuştu :D

10. :D Ahahah 22 cm kar var bizim burda :p

11. Bir süre önce buralarda da 15-20 civarı olmuştu :D

12. Oralar nereler ayıptır sorması :p :D

13. Uzay'da Dünya'daki Türkiye'nin her hangi bir bölgesindeki her hangi bir il :p :cool:

14. Ahaha çok açıklayıcı oldu :D

15. Aslında Galaksi , Evren filan diye detaya girecektim ama çok karışık olmasın diye sade yazdım. :D :)

16. Ahaha :D 2-6 daki s den diyede başlanabilirdi aslında :p

17. Ya şimdi bilimsel olarak anlatmak istemiştim ama halk dilinde anlattım. :p :D

18. En iyisi :D Smodum forumda kimse kalmamış bizden başka sizde yatın uyuyun dinlenin :p

19. Biraz daha işlerim var onlar bitsin sonra duruma göre :D :)

20. Ahaha :D Z raporu yani :p