Bug / Oyun hatasi İmha Sonrası Sorun

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve detcal51 tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. detcal51

detcal51 User

hic birşey yok bune :D

2. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Buradaki çözümleri deneyip sorunun çözülüp çözülmediği hakkında bilgilendirebilir misiniz?

İyi forumlar.

3. Tamir isteği gönderilmiş ve bu sırada oyunda donma olmuş. Sayfayı yenilerseniz gemi tamir olmuştur muhtemelen.

.Paradoks. ve Labirent bunu beğendi.
  4. oben

oben User

gemi patladığında oyunun başında yoksan 4 dk lık süre sonunda bağlantı kopması neticesinde bu ekran gelir..f5 yaptığınızda asıl ekran gelecektir..

5. Geminin başında olmadan oyun oynamak nasıl oluyor, onuda bi açsaydın iyiydi.....Demek ki DO ekibinin yok dediği şey gerçek(shock)(shock)

6. Ve dikkat et, bu durumu yaşadıktan sonra yaptığın görevlerin bir hükmü kalmıyor. O zaman kadar yaptıkların gidiyor. 2 Gündür başıma geliyor, 10-15 mindfire kestikten sonra patlıyorum, bir şey oluyor derken haydaaa tamir olamayıp bu şekilde sayfayı yenilemek durumunda kalıyorum. Bakmışım ki göreve yazan mindfire'lar göreve yazmamış/silinmiş.99/200 olan mindfire az önce 87ye düştü. Dün de 81den 63e düşmüştü. Yaklaşık 30-35 mindfire zarardayım, göreve yazdı, daha sonra silindi. 2 sene önce de görevlerim silinmişti, supporta yazmama rağmen hiç bir şekilde bana tazminat/dönüş yapılmadı. Şimdi de supporta yazmaya başladım sonra sildim, biliyorum ki hiç bir işe yaramayacak. Oyun hatalarla dolu. Bir tane düzgün çalışan fonksiyonu yok.

Patlayıp da bu şekilde hatayla karşılaşıp sayfayı yenileyen arkadaşlar, görevleri kontrol etsinler. Ayrıca iptal edilen görevler tekrar geliyor, çıkış giriş yaptıktan sonra.

Ayrıca gemi kesme görevim de nedense günde 200'er 300'er azalıyor üç gündür

7. Beyler dıroıt tamir edemiyorum sizdede varmı o sıkıntı tıklayamıorum dıroıte

8. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Hangar kısmı ile ilgili belli değişiklikler yapılmıştır. Var olan bazı sorunlar için gerekli raporlama yapılacaktır.
    Buradan yapılan hangar yeniliği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
    Şu an için diroit tamiri yaparken PET kısmında slotlara tıklayıp tekrar diroitlere döndüğünüzde tamir edebiliyorsunuz. Geçiçi bir çözüm olarak bunu deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen tüm detaylar ile birlikte support ekibine yazınız. Gerekli inceleme için bu durum merkez ekibe iletilecektir. Eğer bir mağduriyyet varsa, giderileceğinden emin olabilirsiniz.

İyi forumlar.