Öneri Immunizer CPU için Malzeme Azaltılsın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fresk tarafından 6 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu konunun içeriğindeki öneriyi destekliyor musunuz?

 1. Evet

  oy sayısı 10
  76,9%
 2. Hayır

  oy sayısı 3
  23,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Fresk

  Fresk User

  Merhaba saygıdeğer yetkililer ve siz değerli oyuncular,

  Darkorbite gelen son yenilikler ile birlikte EIR kasmanın şuanki en hızlı yolunun Karantina Kapısı olduğu herkes tarafından tartışılmaz bir gerçek. Bu CPU'yu elde edebilmemizin tek yolunun x7 haritasında "Hibrit Alaşımı" kasmak olması bana biraz eksiklik gibi geldi.

  Ayrıca bizim gibi oyunu emeğiyle oynayan oyuncular içinde bu gerçekten çok zor. Çünkü x7 haritasında CPU kasmaya başladığımızda 1 saati geçmeden kazandığımız uridium miktarı düşmeye başlıyor. Bu düşme ile birlikte hangi haritaya gidersek gidelim düşük uridium kazanıyoruz ve oyundan çıkmak zorunda kalıyoruz. Hatta oyuna uzun süre girmesek bile bu miktar eski haline dönmüyor.
  [​IMG]

  Benim önerim ise şu şekilde;

  ***Immunizer CPU dükkanda cüzi bir miktara uridium ile satılsın ve Hibrit Alaşımı düşen yaratık sayısı arttırılsın. "Otomatik Pilotların" kesemeyeceği Hibrit Alaşımı veren insta kalkanlı veya fazla hasar vuran yaratıklar olursa biz emeğiyle oynayan oyuncular için Karantina yapabilmemiz adına bir teşvik olmuş olur.***

  Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Kasım 2019
  İLİMUNATİ35, nickaraqua1 ve Lugal... bunu beğendi.
 2. -=ODIN=-

  -=ODIN=- Guest

  Merhaba,

  Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır.

  İyi forumlar.
   
 3. Fresk

  Fresk User

  Teşekkür ederim sayın moderatörüm. Desteklerinizi bekliyorum arkadaşlar iyi forumlar.
   
  Lugal... ve -=ODIN=- bunu beğendi.
 4. Lugal...

  Lugal... User

  Yukarıdaki tespite tamamen katılıyorum. Ancak EİR elde etmenin sadece karantina kapısına hapsedilmesini doğru bulmuyorum. Daha yaygın bulunup elde edilebilmesi kolaylaştırılmalı. Sadece Prometheus lazerlerini geliştirme maliyeti yaklaşık 800 Karantina kapısı olduğu varsayılırsa konunun önemi daha iyi anlaşılır kanaatindeyim. (Zaman ve diğer maliyetlere, değinmedim bile...) Hepsini üst üste koyduğumuzda oyunun eğlence olması kavramı, anlam yitirmeye başlıyor.
   
  Fresk bunu beğendi.
 5. _HmOk_

  _HmOk_ User

  Uridium kazancının azalması konusunda söylediklerine tamamen katılıyorum, fakat önerine katılmıyorum. Darkorbitin amacı yeni başlayan ve eskiden beri oynayan oyuncular için yeni bir uğraşın olmasını istemesi. Immunizer CPU'nun uridiumla dükkanda satılması bana göre mantık dışı veteran oyuncular bunu anında elde edip 1 hafta içinde tüm geliştirmelerini ve kalkanlarını tamamlayabilir. Yeni başlayan veya orta seviyedeki oyuncular da tabiri caizse avuçlarını yalar. Benim önerim şu şekilde gygerthrall içinden hibrit alaşım çıkma şansı %100 olsun. Bir blighted kristallon kestiğimizde içinden en azından 1 tane alaşım çıkacağının garantisi olsun.
   
 6. Bence karantinadan 20 EİR verilmesi çok saçma.Daha zor açılan kapılardan daha az EİR verilirken kolay olan kapıdan çok EİR verilmesi tuhaf ve adil değil.Kapının ederi max.5 EİR.Diğer kapılara da 5 EİR ilave edilebilir.Hatta bazılarına daha da fazla.
   
 7. Fresk

  Fresk User

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim kesinlikle haklısınız. Darkorbitte eğlenmeyi özlemeyeceğimiz güzel günler diliyorum.

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Haklısınız ben yeni oyuncuları pek düşünmeden bu konuyu açtım sizin fikrinize katılıyorum böyle bir çözümde üretilebilir. Ama kesinlikle Immunizer CPU hakkında bir düzenleme yapılmasının şart olduğunu düşünüyorum.

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Söylediğinize katılıyorum karantina dışında EIR kasılacak bir yol yok gibi gözüküyor. Kasılsa bile 4-5 katı daha yavaş şekilde yapılır. Onun için biran önce hadesden verilecek EIR miktarı belirlenmeli veya diğer kapıların ödüllerinin arttırılması gibi farklı çözümler üretilmeli. Bu konu çözüme muhtaç şuanki hali ile kalması kesinlikle kabul edilemez. Bir şekilde öneri konularımızla ve eleştirilerimizle bu tepkimizi dile getirmeliyiz.

  İyi forumlar.
   
  _HmOk_ bunu beğendi.
 8. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konunuzu oluştururken "oy verenlerin gösterilmesi" seçeneğini seçmemişsiniz.

  Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş