Öneri İmmunizer CPU Kredili Olsun

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İmmunizer CPU Kredi İle Satılsın?

1. Evet

77,6%
  2. Hayır

22,4%
  1. Arkadaşlar yorumda bulunursanız memnun olurum. Konuyu güncel tutalım...

Son güncelleme ile birlikte en kolay EİR ve İndoctrine Oil kasma yönetimi karantina kapısı yapmak oldu. İmmunizer CPU yalnızca birleştirme yoluyla alınabiliyor. Her bir CPU için 30 Hibrit Alaşım gerekiyor. Geliştirmelerimizi bütünüyle tamamlayabilmemiz için yaklaşık bin tane karantina kapısı yapmamız gerekiyor. Her bir karantina için 30 Hibrit Alaşım gerektiğinden 30 bin Hibrit Alaşıma ihtiyacımız var.

Bunu toplamaya bilmemiz çok zor üstelik herkes hibrit alaşım toplamaya çalıştığından durum daha da zor bir hale geldi.

Bundan sebep İmmunizer CPU'nun ekstralarda kredi ile satılması gerektiğini düşünüyorum.

1.000.000 - 2.500.000 arasında bir krediye dükkanda satılabilir.

Son düzenlenen: 30 Ekim 2019
    «®βŁДÐΞ•53» ve spy1905 bunu beğendi.
  2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Konuyu kurallara uygun olarak açtığınız için teşekkürler. Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece raporlarımızda yer vereceğiz.
    Konu Güncelleme ve Fikir havuzu index'ine eklenmiştir.

İyi forumlar.

3. Ben teşekkür ederim.

Buyrun arkadaşlar, konuya destek olalım.

4. Credi ile olmasa bile elde etmenin kolay bir şey olması gerekiyor. +1

5. kesinlikle aynı fikirdeyim dostum bendende. +1

6. Arkadaşlar desteğiniz için teşekkürler...

akifbingo bunu beğendi.
  7. _HmOk_

_HmOk_ User

Arkadaşlar darkorbitin amacı oyuncuyu oyunu oynamaya devam ettirmek siz o öyle olsun şu şöyle olsun hemen bişeyler elde etmek istiyorsunuz ama hiçbir oyun, oyuncusunun oyun içi eşyaları bu kadar kolay elde etmesini istemez az gerçekçi olun mantıklı yorumlar yapın credits nedir ki millette milyarlarca credits var sizin dediğiniz full oyuncuların 1 haftadan kısa sürede her şeyini fullemesi anlamına geliyor

8. Son güncellemenin oyuncuları oyuna devam etirmekle ilgili olduğunu sanmıyorum. Aksine oyuncuları oyundan soğutmak ve oyunu bırakmalarını sağlamak üzere getirmiş olabilirler.

9. Öyle olsa herkes için alınabilir olurdu. Olumsuz buluyorum.

_HmOk_ bunu beğendi.
  10. gerçekçi bir yorum mu ?
    Buyrun : (Çalışma hayatında olmayanlar da dahil)
    1. Full ++ olanlar hemen fullenecekler. (resimde görüldüğü gibi.)
    2. Orta seviyeli oyuncular için uzun soluklu bir süreç. (Oynamak yada oynamamak. Tercihe terk edilmiş Bir güncelleme. )
    3. Yeni başlayanlar için bir kaç yıllık bir süreç. (sabılı olunur mu ? zaman gösterecek ((Tabiki bunu DO yetkilileri takip edecek)

Ayrıca Kredi ile ilişkilendirilmemesi kanaatindeyim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Kasım 2019
    _HmOk_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş