Impulse II NPC Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve g503 tarafından 18 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. g503

g503 User

bu bl haritalarındaki inanılmaz impulse artışı neden ???
    etkinlik gelincemi böyle oluyor yoksa başka bişimi var çünkü inanılmaz fazla impulse var blde kasılmak imkansız ???

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

npcler haritadaki oyunculara oranla eşit olması için artmaktadır. Haritada görmediğiniz yerlerde savaş çıkmış olabilir.

Bir ihtimal daha var o da sevmek mi dersin dicem de o değil :D neyse diğer ihtimal, invoke yaratığına ateş edilince çıkan impulusları kesmeyip ema kamufilaj yapan arkadaş varsa o da haritadaki yaratıkların sayısını arttırmış olabilir :D

3. Mineral

Mineral User

10 yıl önce bir stunner için kırmızı yakmışlardı benim koskoca 1 kişilik klanıma, 40 kişilik küçük bir klan.Ne güzel işte en azından 40 kişilik küçük klanları kesmezsin.

titans___ bunu beğendi.
  4. g503

g503 User

yoyoyo o şekil değil çıkında görün resmen blye atlayınca boş alan işaretleyemiyorsun o derece impulse var yani bu işte kesin bi terslik var bir admin yokmu çıksında blyee bi baksında görsün ne halde

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Gün içerisinde oynadığım sunucunun BL haritasında biraz "rinusk" kasayım dedim ve bende durumu fark ettim gerçekten olması gerekenden daha fazla impulse var haritada. Bu durumu iletip halledilmesini bekleyeceğiz, şimdilik elimizden gelen tek şey bu. Sabrınız için teşekkürler.

İyi Forumlar.

6. Şimdi beni iyi dinleyin yazacaklarımı

'impuls II' nin çok çıkmasının sebebi 2 şeye bağlıdır.

1.Haritada ki çok oyunucu
    2.Botlar

Özellikle oyuna yeni dahil olan edebi kapı ve edebi parça için, eskiden bl haritalarında 5 oyuncu varsa artık bl haritalarında en az 50 oyuncu vardir.

(Kendi oynadığım sw için konuşuyorum) 7/24 invokeden botla kasan oyuncular var, eskiden invoku kesmeye adam bulamazken şimdi haritada invoke bulamıyoruz tek kesmek neredeyse imkansız

Tabi böyle bir yoğunluk elbette ki impuls II'leri daha fazla çıkaracaktır

Fakat tek sorun bu değil

'Bl haritasina bir düzenleme gelmiş sanırım'' En azından gördüğüm kadariyla eski sistemden daha fazla yaratık spamlanıyor.Oldukça fazla bu beni asla tedirgin ve şikayet ettirmiyor

FAKAT!

impuls II yerine şikayet etmemiz gereken şey ne işe yaradığı belli olmayan abide ve ismi s ile başlayan attend çakmasi yaratıktır oradan oraya oradan oraya savrulup durup insanları sinir hastası edip, haritalarda insanların tamir etmesine bile müsade etmemekte

Kessen kesemiyorsun direkt kaçıyor kessen yine bir işine yaramıyor şaka gibi 5 uridium veriyor

Ne işe yaradığı oyunda ne için olduğunu anlamlamadığım 3 yaratıktan birisi diğeri x8 de'ki puppesse denen şey biri abide diğeri de ismi s ile başlayan attend çakmasi yaratık..

Bir kişi bile şu saçma 2 yaratıktan şikayet olmamış çok garibime gitti bir tek benim uyuzuma gidiyor sanırım?

Neyse uzun lafın kısası modum bu cevabım size de dahi

Bence raporlanacak birşey yok.

Haritada hiç impuls II yok rinusk kasamıyoruz prometheus oluşturamıyoruz diye şikayet edip sizlanacağınıza en azından bu kadar çok impuls II olması hem yeni oyuncuların hem de diğer oyuncuların yararına olur diye düşünüyorum

Bence şimdi bu durumdan şikayetçi olanlar eğer bu sayı azaltılırsa ileride epey pişman olacaktır.

Tek yapmanız gereken solace alıp jenanatörlere full hız koyup enerji transferi ile deli gibi kasmaktır. Bu en basit yöntem bide.

iyi forumlar..

7. KomediaN

KomediaN User

sebebi botlar invokeyi botlar kesıyor ama impulsları kesmıyor bu yuzden surekli çıkıyor

Dontforgetme bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Enerji transferi bir işe yaramıyor ama :D Orcus %26 hasar ile enerji transferi açıp x4 rsb karıştırarak İmpulse kesiyordum ama portaldan açıldığım an canım hızlıca eriyip bitiyor Orcus yeteneği açarsam ancak kurtarabiliyorum kendimi, yapılacak şey eskisi gibi dengeye oturtulması basit aslında yapılacak şey ama olmuyor işte :)

9. g503

g503 User

hayır arkadaşlar olay o deil bir invoktan 10 impulse çıksa bile o şekil otoların kesmemesi felan öyle deil binlerce impulse var size ne diyorum haritaya atlayınca haritada boş alan işaretleyemiyon o derece bunun otolarla oyuncu sayısıyla alakası yok adminde gördüyse gerekli yere ileetilirde bir an önce çözülür inşallah çok maduruz şuan :)

10. titans___

titans___ User

bende klan da tekim bana servır birincisi klan savaş açmış çok da sorun değil tekim çıkarım da bana dediği ne bakalım onların klan başkanlarının önünde akıllı atmışım ben tekim klan da bana dediğine bakarmısın zeka nedir bu servır birincisi olan sonra iç savaş yüzüne VRU ya kaça Bela klanı şimdi her şirket var BL de brileriyle savaşırken portta tekrar doğan kim varsa sıkıyorum hatta başkasıyla savaşıyorsa karışmyorum az DP i de yakalarsam sıkıyorum geçen birini de agustos da kesdim tam agustos patlamadan onlar kaç defa yaptığını bilmiyorum da fark etmez eksi katlanması yüzüne bekliyorum klansız dolaşığ çok istasyonuma kendi şirketimle düşmanla beraber sıktılar ondan da baya bot kesdim 1buçuk milyon eksi yedim de sıralama önemsiz de olsa eksi işaretle gezmemek lazım malum.

İnvoke bot da kesip duruyorlar modül için ebedi lazım ordan tek bir gemi giddiyor kesilse de yeniden doğup doğup geliyor kamufule mayın döşemek minde falan stroke barage olan yerlere adamlar pete proları doldurup BL ile kesip rahat baya uri kasyorlar zaten ve TP ŞP

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Haziran 2021
  11. Mineral

Mineral User

Ben onlarï ikişer ikişer yakalayıp kesiyordum.Nefes alanlarini:D

titans___ bunu beğendi.
  12. titans___

titans___ User

ben işte geçen son ikisi kaza ile kesildi başkası ile vs atarken akıllı atmıştım altta kamufule duruyormuş beni kesen sonra bunu kesdi birine de kaçsın diye sıkdım dı öyle 1milyon 600bin eksi şeref yedim de ben sıralama derdinde değilim arada tam cubinin üstünde durup ilk cubiye sıkanları kesiyorum hangara yolluyorum kendi şirketimden veya günlük grv yapcam fırsat vermyor kesiyorum bot programları . bu yönetim neden bu siteleri kapatmıyor yasal yollardan başvurup buldu mu kapatsınlar oyunda kullanan aramak dan daha akılcı değil mi kolayı değil mi?

13. Mineral

Mineral User

Ben yan bakanları bile kesiyordum.Arada patlasamda 4 'le çarpıp kesiyordum:'den son 2 bide ikisi uzaktan ateş etmeye başladılar. kim olduğu görmeden:DHaritanin ortasında hemde.Pişman oldular ama her şey için geçti.:D

titans___ bunu beğendi.
  14. titans___

titans___ User

ben öyle bir tanesi beni gelemez sandı afk de kamu bekliyor kesdim zora gelince çok hızlı kaçıyorlar DP i link bende de var pet için dpisini yükselttim dp i modülü falan aldım da şu prolardan bir kaç tane daha geliştrsem birde sağlam modül çıkarsam sen seviyesine gelirim heralde .

15. Gerçek oyunculara verilen bir ceza daha işte .Daha ne olsun!!Kul-Lan-Ma-Ya-Ca-Ğım.

16. SAHİPSİZ

SAHİPSİZ User

Şöyle anlatayım otolar invoğa iki üç vuruş yapıp tamire gidiyor her gidip geldiğinde yaratık sıfırlandığı için sürekli impulse çıkarıyor ve harita yaratık kaynıyor 1 hafta önce konu açıp dile getirmiştim resim filan istediler video ve ekran görüntüsü aldım ama nasıl yükleyeceğimi bulamadım

17. Mineral

Mineral User

Berserker bu tipleri kesmen için ideal bir gemi titan.Ne kadar uzaktan ateş ederlerse etsinler sorun olmuyor yeter ki yeteneklerini zamanında ve komfini doğru kullan.

18. Evet böyle bir sorun var. on binlerce İmpulse var. Birine sıkıp keseyim diyosun tek atiyorlar.
    Nedeni;
    Sadece İnvoke kesen tayfa. Zamanla İnvokelerin içinden çıkan impulseler kesilmediği için birikiyor. Haritanın her yanı aynı durumda. Kamuflaj alıp gezdim tıklamak imkansız nerdeyse.
    Çözüm;
    İstenirse haritadaki NPC varlığı kısıtlanabilir. Belirli sayıya ulaşıldığında İnvokelerden çıkan impulseler olduğunda boştakiler kaldırılabilir.

Fazlasıyla sinir bozucu bir durum iletilmesinde fayda var.

19. g503

g503 User

evet sorun çözülmüş impulse sayısı normale dönmüş invokta bi ton oto var ama impulse sayısı normal demekki invok kesen otolarden deilmiş başka bişi varmış

20. Merhaba,

Ortada ilgili konuyla alakalı bir sorun kalmadığından dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.