Impulse II Yaratık Spawn Sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve _savaş32_70 tarafından 23 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Impulse II adlı npc sayılarına düzenleme getirilmeli mi?

 1. Evet

  33,3%
 2. Hayır

  66,7%
 1. Bu NPC ler normal şartlarda oyuncu sayısına göre geliyor ancak invoke keserken ema + kamufle atıp kaçanlar yüzünden haritada gezilemez hale gelindi. Görebilmeniz için oyundan ss ekliyorum ve bu ss' ler saat 3 gibi çekildi. Teyit için harita önceden dolaşıldı ve aktif oyuncu sayısı 0 (ben hariç). Buna rağmen bu derece fazla impulse var.

  [​IMG]

  [​IMG]
  Fotoğraflardaki birçok impulse birbiri üzerine bindiği için sayıları tam olarak gözükmüyor ancak demek istediğim anlaşılmıştır muhtemelen.

  Ne yapılabilir: impulse sayıları belli bir zaman sonra tekrar resetlenebilir, invoke lere düzenleme getirilebilir. 1 tane atend kesmek için 300 tane impulse ile baş etmemize gerek yok bence.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Haziran 2021
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Konunuz oyun genel sorunu olduğundan dolayı tarafımca konunuz taşınmıştır.
  Yaşanan sorun; sunucular arası genel bir sorundur. Sorun haritalarda gözlemlenip rapor edilmiştir. Haritada Impulse II NPC'sinin spawn sorunu bulunmaktadır.
  Düzenleme hakkında yeni güncellemeler beklenilmektedir.

  İyi Forumlar.
   

Sayfayı Paylaş