İnaktif hesap telafi ödülü

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve (C*)ZALOĞLU(C*)T.C tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. forbidene girdi aylarca kaldı telafi ödüleri gelmedi hesaba giriyorum millete oil fln dağıtıldı hani bize hiç bir şey gelemdi

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Merkez ekipi tarafından verilebilir bunun kararı sadece tabikide ödüller dağıtılırsa bunun duyurusu önceden forum ve discord üzerinden yapılır.

İyi forumlar

3. herkeze vip indirim verildi bizim hesaplar kapalıyken oilde verildi hatırlarsanız bize verilmedi biz daha ne kadar bekliyiceğiz ödüler için haftalık rapora ekleyiniz millet uçmuş resmen yetişemiyoruz artık rütbe indi herşey mahf oldu hitac tan aldığımız kapsüler yandı buz roketi olan kutuları kaçırdık günlük girişlerindeki oili kaçırdık dahha saymama gerek yok millet te o ara resmen uçmuş

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu durumu daha önce raporladık merkeze ancak tekrardan raporlarıma ekleyeceğim merak etmeyiniz.

İyi forumlar

_ALPHA_ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  5. Hevesim kalmadıki promethus görevi var yapmadım o kadar emeğim gittikten sonra bile bile oynamak para yatırmak bence sacma geliyor ve 10 kere msn me anket geliyor
    Ayrıca kod dağıtıldı benim yan hesabım var o kadar kastım 7 flax yaptım para yatırdım başka oyunun kapanma nedeniyle darkorbite geçmişler ben BSGO oynayan arkadaşlara saygım sonsuz onlara karşı birşey demiyorumda kardeşim Sadece BSGO oyuncuları yok bizde varız ben o kadar kastım o çarı da başka oyunun oyuncularına 1 kod ile benim tüm kastıklarım verilmiş ki o kadar kastım verilen kod a yetişmemiş çarım BSGO kapanıyor yeni açan hesapları oynuyan Darkorbit oyuncularını neden düşünmüyorsunuz Darkorbit ayrı BSGO ayrı bigpointe bağlı her iki oyun misal 1 baba 1 kız 1 erkek çocugu gibi ama burada siz kız la erkeği birleştirmek istiyorsunuz bu anlatmak istediğim discorta banlandım bu konuyu açtım diye Artemis admin forum değil diye banladı çook haksızlıkla karşılaştım ben kimse yardım etmedi şimdi matador olsun oyuncu olsun sen elini vicdanına koy söyle gerçekleri o kadar haksızlığa rağmen sen bu oyunu oynarmıydın
    bazı admin oyuncularda derki oynamıyorsan oynama bizene diye bu gün ben yarında Başka oyuncular tek tek gidiyoruz !!!

TRLive-Hydra3 bunu beğendi.
  6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İnaktif durumdaki hesaplar için işlem şu anda hala devam etmektedir. Avrupa sunucularındaki sorun tamamen çözülsede, Amerika sunucuları için çalışmalar devam etmektedir. Tüm inaktif hesap sorunu çözüldüğünde sizler için telafi ödülü verilmesini talep edeceğiz.

Hatırlarsanız Sunucu birleşimi sırasındaki durгm için telafi ödülleri tüm süreç bittikten sonra dağıtılmıştı.

LAG ve BOT sorunları için çalışmalar yapılıyor. Artık size gönül rahatlığı ile kısa sürede sorunun çözüleceğini söyleyebilirim. BOT kullanan ve haksız kazanç elde eden kişiler için çalışmalar devam ediyor, çok az kaldı!

İyi forumlar.

7. Hatırlarsanız Sunucu birleşimi sırasındaki durгm için telafi ödülleri tüm süreç bittikten sonra dağıtılmıştı.

söyledinizde onuda alamadık bilginiz olsun server birleşiminde telafisi olan ödüller dağıtıldı ama bizim çarlara kapalı olduğu için gelmedi ve forbidende kaldığı içinde telafi ödülü beklemekteyiz

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu durumu rapor edicem.

İyi forumlar.