Bug / Oyun hatasi İnaktif Hesaplar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -]Europa[- tarafından 26 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben yanlış servera tıkladım diye takılı kaldı supportun cevabı scipt çalışıyor bekleyin oldu. Herkesinkini açmışlar oysa ki serverda sıkışanların.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sciprt çalıştırılmağa başlandığı süre boyunca tam 3. kez tekrar çalıştırılmıştır. İlk 2 sciprtte yaşanan sorunlar nedeni ile durmuştur. Bu nedenle süreç uzamış olabilir. Bunun dışında yazılım bilginizin ne kadar odluğunu bilmiyorum ama, TeraByte'lar düzeyindeki 2 veritabının birleştirilmesi sizin sandığınız gibi göz açıp kapanınacaya kadar bitmiyor. Lütfen sabırlı olun ve süreç bitene kadar hesabınıza giriş yapmayı denemeyiniz. İşlem bitdiğinde duyrusu forum üzerinden yapılacaktır.

Ayrıca Okuyup, kabul ettiğiniz GİŞ kurallarınca Forumu takip etmekle yükümlüsünüz.

İyi forumlar.

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forum kurallarınca konu başlığının tamamını büyük harfle yazmak yasaktır. Konu başlığı tarafımca düzenlenmiştir.

Sciprt çalıştırılmağa başlandığı süre boyunca tam 3. kez tekrar çalıştırılmıştır. İlk 2 sciprtte yaşanan sorunlar nedeni ile durmuştur. Bu nedenle süreç uzamış olabilir. Bunun dışında yazılım bilginizin ne kadar odluğunu bilmiyorum ama, TeraByte'lar düzeyindeki 2 veritabının birleştirilmesi sizin sandığınız gibi göz açıp kapanınacaya kadar bitmiyor. Lütfen sabırlı olun ve süreç bitene kadar hesabınıza giriş yapmayı denemeyiniz. İşlem bitdiğinde duyrusu forum üzerinden yapılacaktır.

Ayrıca Okuyup, kabul ettiğiniz GİŞ kurallarınca Forumu takip etmekle yükümlüsünüz.

İyi forumlar.

4. İNTEL

İNTEL User

Başlık düzeltmeniz için teşekkür ederim, bu prolem oyununu oynayan çoğu kişinin yaşadığı bir problem teknik ekibin ön gördüğü bir problem ayrıca bu sorunla karşılaşacaklarını bile bile neden sunucular açık kaldı ? bütün sunucular kapatılabilirdi şuan bile sunucular kapatılabilir bigpoint in bir oyunu daha dikkatli olunabilirdi, şuan girmek istesem test servere giremem server açık görünüyorsa o butana tıklayabiliyorsak bunun bizim hatamız olugunu düşünmüyorum, oyunda şuan geri düşmemizin sebebi oyunun teknik ekibinin hatası olugunu düşünüyorum, bu problem elbet düzeltilecek düzelticeklerini biliyorum bizim haftlarca olan kaybımız nasıl telafi edilecek hesapların erişime engellenmesi site sorumlularının hatasıdır diye düşünüyorum

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu sizin firkiniz, buna saygı duyarım ,lakin merkez ekip böyle bir karar almasının bir nedeni vardır diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

6. Şu oyunu keşke mahvetmeselerdi. Client yapılabilirdi güzel bir developer teamle çok güzel yerlere gelirdi. Bakın şimdi hereyere rengarenk skinler koyulmuş sadece. En azından şöyle buglar olmasın.

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İndirilebilir istemci üzerind eçalışamalr devam etmekdedir. Yaşanan sorunların kısa sürede çözüleceğine inanıyorum. Lütfen biraz daha sabır edin.

İyi forumlar.

İnaktifhesap bunu beğendi.
  8. ben hergün hesap açılmışmı diye deniyom admin zararı var mı ?

9. İNTEL

İNTEL User

Yukarda açıklama yapılmış '' Lütfen sabırlı olun ve süreç bitene kadar hesabınıza giriş yapmayı denemeyiniz. İşlem bitdiğinde duyrusu forum üzerinden yapılacaktır. ''

Konuyu kapatabilirsiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Kasım 2018
  10. murattiler

murattiler User

ne zaman bitecek bu scrip calışması acaba

11. Pan

Pan Guest

Merhaba ,

Bir sorun olmaz ise önümüzde ki hafta script çalışmasının tamamlanacağını düşünüyoruz.
    Tamamlandığından duyurusu yapılacaktır.

İyi Forumlar.

12. sayın pan lütfen yalan barim konuşmayınız her gün bir hafta bir hafta deyip 3 4 aya çıkarıyorsunuz tam bir zaman verin 1 veya 2 ay deyinde rahatlayalım

13. İNTEL

İNTEL User

Hiç bir zaman net tarih verilmedi tahminen 1 hafta sürer denildi 1 hafta içinde kesinlikle düzeltilecek denilmedi hiçbir zaman. tahminlerle konuşuluyor

14. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Bize bilgi verildiğinde size bilgi sağlayabiliriz.

Bize çalışma başlatıldı dendi ve şuan çalışmalar sürüyor, olayın akıbeti hakkında size net bir tarih şuan lık veremeyiz.

Ama en geç 1,2 Hafta veya 1 ay sonra sorun ortadan kalkar diyebiliriz.

Keyifli Forumlar.

15. ha şöle deyin barimde rahat rahat diğer hesapları kasalım

16. Hesabımız hala inaktif, telafi ödüllerini alabiliriz inşallah.

17. MERKÜR

MERKÜR Guest

Merhaba,

konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir,

İyi forumlar.

18. hasafet 1 aya biter demiştiniz baya bitti ya bak bitti şuan yapıcanız tahminde tahmin olsa keşke

19. KELP7784

KELP7784 User

Merhaba darkorbit bigpoint portalı kapandı sıralamada gözükmeyen arada kalan hesaplar için Script çalışmıştı. Bu çalışma ne zamana biter Tüm serverlerde ?

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Çalışmalar merkez ekip tarafından yürütülmektedir, bu nedenle tam bir gün bilgimiz yok maalesef. Sürecin öngörülenden uzan olduğunun farkındayız fakat çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir .

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.