Bug / Oyun hatasi İnaktif Hesaplar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -]Europa[- tarafından 26 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DUMAN.

DUMAN. User

Script çalışması başlayalı baya oldu diye biliyorum neden bu kadar uzun sürdü anlam veremedim hesabına giremeyen bir sürü oyuncu var.

2. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Script çalışması uzama sebeplerinden bir tanesi forbidden hatası alan üyelerin duyuru yapmamıza rağmen her gün giriş yapmaya
    çalışması .Bu denemeleri süreci etkiliyor ve uzamasına sebep oluyor.Merkez ekip şuan elinden geleni yapıyor en kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
  3. DUMAN.

DUMAN. User

Doğrudur sayın modum sizde haklısınız.

4. Bazı kullanıcılar sırf inatla giriyor diye biz cezasını mi çekecez ? Belki de forumdan haberi yoktur her gün bin defa girmeye çalışıyordur. Böyle devam ederse script hiç bir işe yaramaz

5. rodinn4747

rodinn4747 User

scriptin calışması ne zaman biter tarih istiyorum lutfen 2 aydır oyuna giremiyorum

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Script çalışması tamamlandığında duyurusu hemen yapılır. Çünkü oyuncularımız yani sizler için çalışıyoruz.
    Herhangi bir tarih veremiyoruz malesef.

İyi forumlar

KELP7784 bunu beğendi.
  7. rodinn4747

rodinn4747 User

peki Script çalışması bitiğinde oyuna girebilicekmiyim ?

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Script çalışması bitdiğinde sorunsuz şekilde hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

İyi forumlar.

rodinn4747 bunu beğendi.
  9. rodinn4747

rodinn4747 User

teşekurler 1 hafta daha dururum inşallah olur

sayın modektör butun serverlerdemi bu çalışma var ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2018
    .Paradoks. bunu beğendi.
  10. Merhaba,

Öncelikle mesajlarınız birleştirildi, forumda art arda mesaj yazmak yasaktır, lütfen dikkat ediniz.
    Evet , script çalışması tüm sunucularda denenmektedir.
    Tamamlandığında sizlere duyurusu yapılacaktır.
    Lütfen bu aşamada hesabınıza girmeye çalışmayınız.

İyi forumlar.

11. Modum süre kısa diyorsunuz fakat belirsiz bir süre oluyor. Günler haftalar aylardır giremiyen oyuncular var. siz aynı durumda olsanız arkadaşlardan farklı olmazdı beklenti ve tepkiniz.Buna bakan ekip yabancılarsa şu an noel tatilindedirler. en iyisi siz ocak veya şubat 2019 da sorun çözüme kacuşacak deyin de milet hesabına girip durmasın açılmışmı diye her gün umutla hesabına giriş yapıp umutsuz bir şekilde PC başından ayrılmasınlar.

DUMAN. bunu beğendi.
  12. DUMAN.

DUMAN. User

Haklısınız sizde fakat o kadar hızlı olabilecek bir şey değil ki bu kadar uzun sürüyor.

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Daha önce takım arkadaşlarımın ve benim defalarca belirttiği gibi script çalışması devam ederken lütfen hesaplarınıza giriş yapmayı denemeyiniz, bu sadece süreci uzatacaktır. Uzun ama çok uzun bir süredir bu sorunun devam etdiğini biliyorum, lakin teknik ekip bu sorun üzerinde çalışmakta ve tahinimce noel tatilene 1 haftadan daha fazla süre var. İnanın bende sizler gibi sorunun çözülmesini istiyorum, bende sunucu değişimi sonucu bir kaç haftadır hesabımda forbidden hatası almaktayım :(, ne kadar kötü bir durum olduğunu biliyorum.

İyi forumlar.

14. bir kaç hafta yinede az bir süre 2 aydır giremiyorum ben sunucu değişikliğinden dolayı her etkinlikten muaf kaldık buz roketi falan olucak onlarıda kaçıracağız çok şey kaybetik telafisi vip katlayıcı oil falan la olmaz
    buz roketi kapsüler yeni gelen npc ler özel kutuları rütbeyi hesabımızdaki vip indirim paketini kaçırdık kaybetik bigpoint portalı kapanmasaydı sorun olmazdı o zamana kadar tüm sorunlar ortadan kalka bilirdi 7/24 oyuncuyum çook şey kaybettik
    oysaki eskiden böyle değildi ne olduysa 2016 dan sonra oldu işler yolunda gitmiyor eskisi gibi birşeyler var artık bilmiyorum
    yenilikler ardı ardına laglar oluşuyo sorunlar çıkıyo daha daha millet kararsızı fullemeden hiper magma falan çıkıyo üst üste droit tasarımı spartan çıkıyo şimdi baktım günlük giriş bonusuna çok değişik şeyler daha çıkmış sıralamadakiler tek savaşabiliyor geriye kalanlar ise sadece kasılıyor ki o da o kadaar kolay olmuyor bir görev için çook mücadele ediyoruz botcular yüzünden
    ben botçu kesiyorum günde 200 400 tane bazen kesmiyorum görevlere yansıyo ama görevde kalmadı bunun içinde botcu kesene ödül veya görevler verilmeli bu sayede sıkılmadan botcu kastırmaz kimse görevden gelen uri iyi miktarda olursa kimse botada atmaz diye düşünüyorum

15. Arkadaş bende aynı durumdaydım 2 haftadır giremiyordum bir arkadaşım alman suporta yazmamı söyledi bende alman suporta yazdım bilgilerimi forbidden hatasının linkini ve pilot porfil linkinide yazdım . pazartesi sabahı attığım mailden sonra bu gün öğlede mail geldi ve hesabım açıldı. hadi sizlerinde inş. açılır hesapları yoksa daha çoook beklersiniz bu şekilde.

16. Kanka almanca mı attın

17. evet almanca attım.

18. Kardeşim alman serverindesin herhalde ben de attım gece döndüler fakat burdaki ekipten faydanilabilecegimi söylediler bunlarda script ile oyalasinlar bakalim

19. Global avrupa 1 deyim. Script le ilgili olsaydı benim Çarımı mail yolladıkdan 1 gün sonra açmazlardı.

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen yanlış bilgi paylaşmayınız. Türkiye sunucularında oynayan oyuncuların hesaplarına sadece Türkiye supportu müdahele edebilir. Global sunucular için durum farklılık gösterebilir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.