Bug / Oyun hatasi İnaktif Hesaplar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -]Europa[- tarafından 26 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KELP7784

KELP7784 User

Merhaba,

Sayın moderatörler şimdi benim hesabım inaktif beklerim beklemesine ama ne sıralamada gözüküyor nede support yardımcı oluyor ben hesabımı nasıl bulucam ben bu oyuna hem emek hem para yatırdım ve çok zoruma gidiyor gmail im belli kullanıcı ıd belli pilot profili yok diye yardımcı olmuyorlar :(

2. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Script çalışmasının tamamlanmasını beklemeniz gerekiyor.Forumda duyurusu yapılana kadar hesaba giriş yapmayı denemeyiniz.En kısa sürede süreç tamamlanacaktır, akabinde hesabınıza eskiden olduğu gibi sadece nickname ve şifre ile giriş yapabileceksiniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Aralık 2018
  3. KELP7784

KELP7784 User

Modum tamam beklerimde hesabın bende olduğu belli değil script bitti diyelim ben hesabı alamazsam kim yardım edecek ozaman ?

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Script bitdiğinde hesabınıza eskiden olduğu gibi sadece nickname ve şifre ile giriş yapabileceksiniz. Endişeniz olmasın.

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
  5. KELP7784

KELP7784 User

Çok iyiymiş ozaman ben beklerim sıkıntı yok benim korkum hesabımın kaybolması eskiden nickname ve şifreyle direk giriyordum script yılbaşından sonra 2.haftaya biticekmiş gibi bir duyum aldım inş biterde hesaba tekrar girerim :) bu arada konuyu kitleyebilirsiniz

Son düzenlenen: 15 Aralık 2018
  6. Mod um merhaba bir sorum olacak bu inaktif olan hesaplar günlük giriş bonuslarını alamıyor benim öyle bir durumum yok çok şükür ama bu inaktif hesabı olan arladaşlarıdna günlük ödüllerini almasını isterdim donuk cyborg tasarımı rinks ler bu ay 6 bin adet bl-a cephanesi de veriyor bu arkadaşların mahrum kalmasını istemem birde 165 oil tabi dengeli bir gelişim olsun isterim diğer oyuncu arkadaşlarım haftalarca giremedi ve çok geri kaldılar

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.
    İnaktif hesap sorunu yaşayanlara @Artemis. telafi ödülleri verilmesinin üstünde bizzat ısrarcı olacağını discord üzerinden iletmiştir. Merak etmeyiniz :)

İyi forumlar

8. yıllar sonra bir yazı okuyayım dedim hiçbir sey değişmemiş modlar yıne oyuncuları oyalama çabasında oyuncular isyanada :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Aralık 2018
  9. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bizlerin görevi oyunculara yardımcı olmaktır.
    Lütfen üslubunuza dikkat ediniz.

İyi forumlar

10. Ben şu anda diğer çardayım .normal çarıma girdiğimde fordbidden 403 yazıyo lütfen yardım edin oyundaki isim нαzяєтι-ѕρєcтяυм

II_MaDaRa_II bunu beğendi.
  11. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Lütfen tekrar tekrar aynı mesajı atmayınız. Hesabınız sıkışmış durumdadır. Şuan devam eden bir script çalışması var. Forumda çalışma tamamlandı duyurusu yapılana kadar lütfen hesaba giriş yapmayı denemeyiniz.

İyi forumlar.

12. teşekkürler fakat ne zaman script çalışması biticek

13. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Kesin bir tarih belirtemiyoruz malesef . En kısa sürede tamamlanacaktır. Yalnız tekrar belirtiyorum. Lütfen giriş yapmayı denemeyin.

İyi forumlar.

14. :D

15. Modum bizim hesaplar bayadır inaktifler. Bizim hesaplar açıldığında telafi olarak bir şey verilecek mi ? Verilecekse de sadece inaktif hesaplara mı verilecek yoksa tüm oyunculara mı ?

16. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında elimize ulaşan bir bilgi bulunmamaktadır. Konu ile ilgili talebinizi ileteceğiz . Sonuçlanınca duyuru yapılır.

İyi forumlar.

17. tüm hesaplara verirlir ise hakkımı helal etmem oyun bilgin olsun adminler sizlere de etmem eğer hesap açılmaz ise o kadar emek verelim diğerleri bala kasılsın öle birşey olmaz 6 ay dır bekliyorum ben oyunu bırakıyorum yapıcanız bir iş onuda beceremiyorsunuz ama şunu unutmayın hakkımı helal etmiyorum etmeyeceğimde iyiki bir haftada olucakdı ne demiştiniz 2 ayda elinizde olur geminiz demiştiniz elimde benim şuanda pek gemi yok neden ezik gemi kasmak dan da sıkıldım artık ister yapın ister yapmayın daha çok da flama bayrak yapmayacaksınızda neyse Arkadaşlar yalandan yere burada dolanmayın açılmayacak hesaplar yalandan sizi burda tutuyorlar hiç kanmayın
    10 senedir oynuyorum bu oyunu hep öle böle başınızdan savdırdınız!! ama artık cidden yeter!! hakkımı da helal etmiyorum ne haliniz varsa görün yalandan yere adamları umuda sokmayın bigpoint açılmayacak deyinde başka hesap kasmaya başlasınlar dahada uğraşmam

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Aralık 2018
  18. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Öncelikle sakin olunuz. Bu şekilde mesaj yazarak birşey kazanamazsınız aksine ceza alırsınız, mesajınızı düzenledim. Mağduriyetinizin farkındayız ancak TR ekibi olarak bizim elimizden birşey gelmiyor. Merkez ekibin script çalıştırdığını biliyoruz, bu biraz zaman alacak gibi ama beklediğiniz zamanın telafisini isteyeceğimizden emin olabilirsiniz.

İyi forumlar

19. ne zaman olcak bir dahaki seneyemi 2020 demi açılıcak

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Şu an üzerinde çalışma devam ettiği için net bir tarih veremiyoruz fakat konu hakkındaki güncel duyuruyu buradan takip edebilirsiniz. Konu hakkında yeni bilgiler geldikçe forumda duyurusu yapılacaktır, o zamana kadar lütfen sabırla bekleyiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.