Bug / Oyun hatasi İnaktif Hesaplar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -]Europa[- tarafından 26 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KELP7784

KELP7784 User

herkese iyi seneler

Sayın modlar bu darkorbitin merkez ekibine sesleniyorum yıl oldu 2019 bir sene geçti be ne zormuş arkadaş şu işi düzeltmek ben olsam yetkiyi modlara verirdim

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İnaktif hesaplar için script çalıştırıldığı duyurmuştu, bu işlemi olumsuz etkileyen birden fazla durum olduğu için süreç uzamaktadır. Bu süreçte sabırlı olmanızı istemekten başka bir şey gelmiyor elimizden maalesef.

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
  3. 3 gün önce inaktif hesaplardan birine girdim girmez olaydım asıl hesaba erişemiyorum asıl hesaba erişim sırasında bana:

Selamlar Pilot! Erişmeye çalıştığınız sunucu yakın zamanda başka bir sunucuyla birleştirildi ve şu anda etkin olmayan hesapları yeni örneğe geçiriyoruz, bu işlem biraz zaman alacak. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Saygılarımızla, DarkOrbit ekibiniz
    yazısı geliyor
    tr1 birleşiminden sonra da oyuna girebiliyordum taki inaktif hesaplardan tr3 hesabına giriş denemesi yapana kadar.
    support a da yazdım 3 gün oldu cevap yok
    sizce nasıl yol izlemem lazım
    ayrıca nick :*αмαɴѕız*αvcı(80) iken suanda hesapta :*αмαɴѕız*αvcı(80)1 olarak görülüyor

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Gerekli cevap destek ekibimiz tarafınca verilecektir, daha önce de belirttiğimiz gibi iş yoğunluğuna göre cevaplarda 1-2 gün gecikme olabilmektedir fakat en kısa süre zarfında bilgilendirme işlemi yapılacaktır. Forum takımı olarak bu duruma müdahil olma şansımız yoktur maalesef.

İyi forumlar.

5. S_2000

S_2000 User

İnaktif hesap sorununuz almanyaya 00???? BP iç takip kodu ile bildirilmiştir. Scprit çalışması ile ilgili işlemler yapılacaktır.Support bana bunu dedi ama hâladaha hesabım açılmadı 1 hafta oldu nolcak bu mod varmı bi bilgin ?

6. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sorununuzun bildirildiği hakkında cevap gelmiş size. Biraz daha sabrediniz lütfen.

İyi forumlar.

7. S_2000

S_2000 User

Bizler türkiye sunucu haricinde destek veremeyiz. Lütfen kendi oynadığınız sunucu supportu ile irtibata geçiniz. bu nedemek mod

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eğer lokal bir sunucuda oynuyorsanız, türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olamaz. Lütfen sunucunun kendi dilinde support ekibine yazınız.

İyi forumlar.

9. exsak3781

exsak3781 User

o zaman bizim hesaplar gg oldu desenize :D artık darkorbit benım için tarihe karıştı.

10. hamit7

hamit7 User

sayın darkorbit yetkilileri şu script denen yazılım en kısa zamanda bitecek diyorsunuz da yav 1yıl oldu be 2018den beri 4 aydır bekliyorum full çarım gitti ya okadar para yatırdım ya ben bu oyuna hesabımla ilgili herşey belli pilot linkine kadar ama malesf support ekibi ayakta uyuyor herhalde hiçbirşey yapamıyoruz diyorlar bu nedir ya oyun boşalmaya başladı bsgo la oyuncu atmaya çalıştılar her taraf 1 level iris venom doldo oyunun dengesinide bozdunuz yeter artık bırakacam oyunu bu nedir ya kızıyorum ama sabır da bir yere kadar daha ne kadar bekleyelim en azından hesabı için uğraşanların hesabı düzeltilsin öncelikle diğer hesaplar zaten inaktif sayın mod bunu lütfen supporta ilet ( kullanıcı id eposta pilot link hepsi belli ama malesef düzelmiyor)

11. Aliens

Aliens User

Ne yazık ki Support'un işlem yetkisi yok. Her işlemlerinde Script'in etkisi engelleniyor ve süreç uzuyor. Zaten bu kadar uzamasının sebebi de ondan dolayı. BSGO ise, denge çok bozulmadı, aksine hesabı belli bir limitin altındaki herkese güzel bir başlangıç fırsatı verdi, bu da nispeten eğlenceli bir oyun ortamı oluşturacak uzun vadede.

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sizlerin durumunu anlıyorum, geçen hafta bu durum ile ilgili şikayetlerinzii direkt şekilde raporlara ekledim. Lakin ne bizlerin, nedeki support ekibinin elinden şu an için bir şey gelmemektedir. Sizden sabır etmenizi istemek zorundayım, lakin bu durumda ne kadar anlamsız bir cümle olacağı açık şekilde ortadadır. Keşke elimden yapabileceğim bir şey gelse, ama beklemekten başka bir çare yok şu an için.

İyi forumlar.

hamit7 bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

Merkez ekibe başkan alınırsa oyum sana.

Gerçekten şaka bir yana bu arkadaşlar için çok üzülüyorum. Hani hesapları doğrudan Albay yapılsa sesimi çıkarmam. Çünkü onlar yokken epey güzel etkinlikler oldu. Çok üzüldüm gerçekten.

14. S_2000

S_2000 User

Sankime yapdıkları hiç bişey yok script filan hikaye hepsi kaç aydan beri icraat yok bi oyunu düzeltemediler gitti bizim hesaplar kısacası

15. Nostress

Nostress User

Merhaba;

DOTR ekibi olarak elinizden gelen birşey olmadığının farkındayız ancak Merkez ekibinden bir açıklama bekliyoruz artık bu durum iyice can sıkmaya başladı. Burda sizlerden ricamız gerekli desteği sağlayarak bizlerin sesini duyurmanız. Aylardır bir haber yok hesaplarımıza giremiyoruz . Sabrımız taştı artık birşeyler yapın lütfen..Kanunen hangi yollara başvurabiliriz bu konuda bilgilendirin en azından.

16. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bu konuda sizin de ifade ettiğiniz gibi elimizden bir şey maalesef gelmiyor, bizler de sizler gibi oyuncu olduğumuz için bu konuda hukuki olarak hangi yollara başvurabileceğiniz hakkında bilgim yok. Takım arkadaşım .Paradoks. 'un bu konu hakkında bir açıklaması vardı, buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 8 Ocak 2019
    Nostress bunu beğendi.
  17. Nostress

Nostress User

Yönledirdiğiniz linkte açıklama bulamadım tekrar yönlendirirmisiniz? Ayrıca lütfen artık yapamadıklarımıza değil yapabileceklerimize odaklanalım. Bu süreçlerin hızlanması için gereken neyse yapalım... Hakkımızı arayalım neden ben yıllarca para harcadığım oyuna giremiyorum neden ? Harcadığım paralar boşamı gitti ? Kurtaramıyorsalar parayı iade etsinler ozman değil mi? Bence yapabileceğimiz bir şeyler vardır destek olun lütfen.

18. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle verdiğim bağlantıyı kontrol ettim sanırım bu kez düzelmiştir. Ayrıca ne emeğinizin ne de paranızın boşa gittiği yok merak etmeyiniz, evet can sıkıcı bir durum farkındayım, fakat daha önce de dediğim gibi yapılan çalışmaları göremiyor olmanız o çalışmanın olmadığı anlamına gelmiyor. Evet beklenenden çok uzun sürdü belki haklısınız fakat bu konular teknik konular olduğundan ne müdahale yetkimiz ne de yapılan işleme dair bilgimiz bulunmamaktadır, en kısa sürede hesabınıza kavuşacağınıza inanıyorum.

İyi forumlar.

19. D4Y1*

D4Y1* User

peki bu arada silinen görevleride geri verecekmisiniz 5 kere supporta yazdım teknik ekip .alışıyor cevabı verildi nerdeyse 3 ay oldu 65.000 ıntertot gitti 60.000 -10.000 düşman yok et 1000 gitti hala gelevek bekliyorum su an 65.000 intertoy bitmişti... aslında darkın tenik ekibinede acil servis lazımm.................

20. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İlk olarak noktalama işaretleri ile ucu açık mesaj yazmak forum kurallarınca yasaktır. Lütfen tekrar etmeyiniz.

Lütfen bir sonraki mesajlarınızda konu ile alakalı olmasına özen gösterin, sorunuza cevap verecek birim teknik ekibimizdir. Lütfen onlardan gelecek cevabı bekleyiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.