Bug / Oyun hatasi İnaktif Hesaplar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -]Europa[- tarafından 26 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uzayl80

uzayl80 User

aynn modum benim diğer servarlarda gemilerim var fakat inaktif oldugu için girmiyorum şuan tam düzelmesini bekliyorum napalım artık dişimizi sıkacaz yapcak bişey yok :) saygılar

KELP7784 bunu beğendi.
  2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

DNS ayarlarınızdan olabilir, isterseniz kontrol ediniz.
    Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Umarım bu yaptığınız eylem herkese bir örnek olur ve sorununuz en kısa sürede çözüme ulaşır.

İyi forumlar dilerim...

KELP7784 bunu beğendi.
  3. Efsane77

Efsane77 User

Arkadaşlar burda 403 veya inaktif hatası yaşayanlar hiç yorulmayın bence 1 yılda düzelmez bu sorun direk alman supportuna yazın size önerim 1.5 günde çözüyorlar hesabını şifresini profil linkini bilen burda durmasın

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bence arkadaşlarımızı hatalı yönlendirmeyelim. Artık bu işlemi kimse yapmıyor çünkü Script'leri bozduğu için merkez işlem yapılmasını yasaklamıştır. Lütfen duyuruların aksi durumlar ile oyuncu arkadaşlarımızı hatalı yönlendirmeler yapmaktan kaçınalım. Ayrıca çözümün uzaması işe bu bireysel hesap kurtarma ve sürekli girmeyiniz uyarılarına rağmen hesaplarına girmeye çalışan kullanıcılarımızdan kaynaklı olduğunu da hatırlatmak isterim.

İyi forumlar...

5. Efsane77

Efsane77 User

iyide giren niye rahat rahat giriyor biz niye bekliyoruz

6. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bazı hesaplar uzun süre girmediği veya kendi hesabında uzun süredir girilmeyen aktif dışı sunucuyu seçtiği için oyunda sıkıştı. İşte bu süreç sıkışan oyuncular içindir. Duyurularda bu çok kez belirtildi. Lütfen bunun çok zor ve artık katlanılmaz olduğunun farkında da olsam sabredin. Yaptığınız her deneme sorununuzun çözüme kavuşmasına engel teşkil ediyor.

İyi forumlar...

7. uzayl80

uzayl80 User

ben beklemiyom sadece arada gec baglantı sorunu oluyor servar değiştirmesi yapmıyorum sizlerde yapmayın şu iş düzelene kadar bekleyin derim

sayın böcek modum gemi tavsiyesi verirmisin rica etsem goliler hepsi var ageis var sinek var dimiş var sarı venge var solarce var spekturum var leno var wenom var senti var cita var bi cayborg yok benim ekipmanlar 18 lf4 40-50 tane lf3 var bi okadarda hız ve kalkan yardımcı olursan sevinirim kasılmak için 3 cü gemi dizecem :) şuan solarce kapı için bekletiyorum venom yeni haritada kasılıyo cita dan al sat yapmıyom skylaptan 3 cü ye karar veremedim bi türlü

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ocak 2019
  8. S.aleykum Evlenmem dolayısıyla 1 ay gibi bir süre oyuna giremedim düzenimi kurdum yeni evime interneti bağlattım darkorbite giriyorum fakat tr3 de ki hesabıma giremiyorum 4-5 kere supporta yazdım neredeyse 2 ay olucak bi çözüm yoksa mahkemeye vericem hesabın ıd si belli adı belli ne olduğu belli koskoca big point geçmişde kalan gemilerle neden beni kıyaslıyor ki.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Ocak 2019
    KELP7784 bunu beğendi.
  9. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sıkışan hesaplar ile ilgili script çalıştırıldı. Sadece sizin hesabınıza özgü bir durum değildir.

Bu süreçte lütfen sabırlı olunuz.

İyi forumlar.

Efsane77 bunu beğendi.
  10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Raporlarımızda bu durum ile ilgili şikayetlerinizi iletiyoruz. Tüm inaktif hesaplar açıldığında telafi ödüllü isteğinizi yine ileteceğiz.

Bunun dışında Scriptin bazı suncularda bitdiğini belirtmek isterim. Buradan duyuruya ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

11. KELP7784

KELP7784 User

Peki birşey soracam benim hesap inaktif mi aktif mi belli değil 403 hatası almıyorum ama hesaba giremiyorum şifremi doğru yazsamda yanlış ben support a yazı yazsam olurmu hesap int1 olduğu için alman supporta yazdım

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Global sunuculardaki oyuncular Türkçe destek veren support ekibine mesaj yazabilirler. Support ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır :)

Iyi forumlar.

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İlk olarak support ile olan yazışmalarınız özeldir, lütfen 3. kişiler ile paylaşmayınız.

Anladığım kadarı ile sizden şifremi unuttum seçeneğini kullanarak, şifrenizi sıfırlamanızı ve gelen e-postayı göremezseniz SPAM kutusunu kontrol etmenizi istiyor.

Bunun dışında size bu güzel haberi vermekten mutluluk duyarım, buradaki duyuruda belirtilen sunuculardaki inaktif durumdaki hespalara artık erişim sağlayabileceksiniz.

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
  14. KELP7784

KELP7784 User

Bu iyi bir gelişme ama malesef ben int1 de oynuyorum orda Script hala çalışıyor galiba birde epostama gönderildi diyor şifremi sıfırladım ama. Hiçbir şekilde eposta gelmedi

15. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen SPAM kutusunu kontrol etdiğinizden emin olun. İlaveten Avrupa suncularındaki int1 mi, yoksa Amerika suncularındaki int 1 kastediyorsunuz?
    Eğer avrupa sunucularındaki int1, yani Global Avrupa 1 suncusun kastediyorsanız o sunucu birleştirme işlemine tabi tutulmamıştır.

Eğer şifre değiştirme e-postasını bulamıyorsanız, lütfen tekrar support ekibi ile ieltişime geçiniz.

İyi forumlar.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen buradan türkçe destek veren support ekibine yaptığınız tüm aşamaları ve sonuçlarını detaylı şekilde yazarak anlatınız.

Eğer Üye-ID bilmiyorsanız pilot profili linkini mesaj kısmına ekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

KELP7784 bunu beğendi.
  17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Sizden ricam buradaki ve buradaki konularda anlatılanları yaparak tekrar deneme yapamnız yönünde olacaktır.

Eğer sorun devam ederse support ekibi ile iletişime geçiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 18 Ocak 2019
    ateistkeci ve KELP7784 bunu beğendi.
  18. ateistkeci

ateistkeci User

Birden çok mail hesabın yanlış hesaba bakma ihtimalin var mı? Bende çok oluyor çünkü

19. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen durum ile ilgili tekrardan support ekibine yazınız. Mutlaka size yardımcı olacaklardır.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 20 Ocak 2019
    KELP7784 bunu beğendi.
  20. KELP7784

KELP7784 User

Sorun çözüldü konu kitlenebilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.